Artykuły z tagiem Zdrowie

zęby

Domowe wybielanie zębów: najskuteczniejsze metody, aby zyskać piękny uśmiech

notino.pl  |  19. 12. 2019

Nadchodzi sezon imprez, uroczystości i bali, a pamiętając o perfekcyjnych makijażach, fryzurach i stylizacjach nie należy zapominać o najważniejszym „drobiazgu”: promiennym i białym uśmiechu. Niniejszy artykuł o domowym wybielaniu zębów zapewni Ci szybkie i trwałe efekty.

Cały artykuł

porządki

1 Wielkie wiosenne porządki według Marie Kondo!

notino.pl  |  3. 4. 2019

Nie znosisz wiosennych porządków? Teraz rozprawisz się z bałaganem w kosmetykach metodą zainspirowaną książką Marie Kondo! Kiedy w Twojej łazience zapanuje ład i porządek, będziesz mieć więcej czasu na chwile radości.

Cały artykuł

naturalne olejki

Naturalne oleje: doskonała pielęgnacja całego ciała

notino.pl  |  14. 3. 2019

Mówi się, że proste jest piękne. A naturalne oleje są tego idealnym przykładem! Jednoskładnikowy kosmetyk może w cudowny sposób zadbać o skórę, nadając jej aksamitną gładkość, a włosom - zdrowy połysk. Przyznam się szczerze, że od dwóch miesięcy używam jedynie naturalnych olejków. Z przyjemnością zdradzę Ci, które z nich uważam za najlepsze!

Cały artykuł

movember

Movember I.: Uczymy mężczyzn, jak dbać o zarost (i zdrowie)

notino.pl  |  6. 11. 2018

Listopad stoi pod znakiem akcji Movember, wspierającej mężczyzn w walce z rakiem jąder lub prostaty. Poświęcona jest zapobieganiu obu chorobom, a wielu mężczyzn, przyłączając się do projektu, zapuszcza wąsy. Dołączmy i my: zachęćmy ich do zapobiegania chorobom i nauczmy, jak dbać o zarost – w tym miesiącu lub już na zawsze!!

Cały artykuł

Naturalna pielęgnacja zębów

Naturalna pielęgnacja zębów: miłe zaskoczenie dla Twojej jamy ustnej!

notino.pl  |  21. 8. 2018

Trend naturalnej pielęgnacji jest już od dawna obecny w higienie jamy ustnej, święcąc zasłużone triumfy. Naturalne szczoteczki do zębów, naturalne pasty do zębów i naturalne płyny do płukania jamy ustnej dają niesamowite efekty i są przeznaczone dla całej rodziny…

Cały artykuł

1 3 4