Artykuły z tagiem zapachy do wnętrz

aromaterapia

Aromaterapia: najlepsze zapachy dla Twojego domu

Wiktoria  |  7. 10. 2019

Uprzyjemnij sobie chłodną jesień, sięgając po przyjemne zapachy, które odświeżą Twoje myśli i pobudzą ciało. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najpopularniejszych zapachów stosowanych w aromaterapii oraz propozycje najlepszych świec i sprayów zapachowych, a także dyfuzorów, które wypełnią niezwykłym aromatem Twoje mieszkanie lub miejsce pracy

Cały artykuł

pomysły

POMYSŁY NA BOŻE NARODZENIE: Najpiękniejsze świąteczne zapachy do domu

notino.pl  |  7. 12. 2018

Zapachy odgrywają ważną rolę w tworzeniu atmosfery zimowych świąt. Aromat pierników czy choinki, choć… zadanie to spełnią również świece zapachowe lub na przykład dyfuzory. To właśnie one mogą sprawić, że w Twoim domu zagości prawdziwie świąteczny nastrój.

Cały artykuł

hygge

Hygge II: wymarzona romantyczna jesień

notino.pl  |  26. 10. 2018

Liście i temperatury spadają, ranki są mgliste, a wieczory przychodzą coraz szybciej. Razem z nimi pojawia się chęć, aby zanurzyć się w przytulnej atmosferze domowego zacisza, podkreślonej tym, co nazywa się północnym stylem życia hygge. Zaparz więc herbatę, zawiń się z nami w ciepły koc i daj się uwieść inspirującym, pachnącym świecom.

Cały artykuł

must have

Zimowe „must have“: zakupy pełne urody

notino.pl  |  1. 10. 2018

Kiedy dni stają się krótsze i otacza nas nostalgia związana z nadejściem jesieni, poddajemy się marzeniom o przytulnych czterech kątach i wpadamy w szał zakupów nowych kosmetycznych przyjemności. Jest to pewnego rodzaju terapia przeciwko jesiennym nastrojom, zobaczysz że u Ciebie też zadziała! Jakie są więc tegoroczne jesienne „must have“?

Cały artykuł

skandynawski styl

27 Hygge: skandynawski luz, który możesz mieć w domu!

notino.pl  |  26. 9. 2018

Wyobraź sobie kanapę, na niej miękki koc. Otulasz się nim, w ręku mając filiżankę herbaty, a na kolanach książkę. W kominku trzaska ogień, w mieszkaniu migocze światło świec, a całość dopełnia kojący zapach. Tak wygląda filozofia, którą (przede wszystkim) w Danii nazwano stylem hygge. Styl życia, wyznawany przez większość mieszkańców Północy. Jak dać się skusić hygge?

Cały artykuł

1 3