Iperfumy to teraz Notino – świętuj z nami!

notino.pl  |  13. 5. 2019  |  Dodaj komentarz

notino.pl

Notino to europejski lider w branży beauty, o czym świadczy 11 milionów zadowolonych klientów, nasza obecność w 23 krajach oraz najbogatsza oferta kosmetyków i perfum w Europie, obejmująca ponad 50 tysięcy artykułów od 1150 marek, w tym najnowsze premiery i bestsellery. Gwarantujemy oryginalność sprzedawanych produktów i możliwość zwrotu towaru w ciągu 90 dni!

Nasz zespół doświadczonych doradców każdego roku prowadzi 700 tysięcy rozmów telefonicznych i odpowiada na 450 tysięcy e-maili przez 7 dni w tygodniu. Codziennie dostarczamy dziesiątki tysięcy przesyłek,  zapewniając rekordowo szybki czas dostawy - średnio 12 godzin! Aby być bliżej klienta, w kilku polskich miastach otworzyliśmy już salony i punkty stacjonarne, w których można odebrać zamówienia oraz wypróbować produkty z naszej oferty.

Świętuj z nami zmianę nazwy! Na nadchodzące 8 tygodni zaplanowaliśmy szereg niespodzianek, wśród których znajdziesz wyjątkowe promocje, rabaty, konkursy internetowe oraz atrakcyjne eventy!

Śledź na bieżąco nasze profile społecznościowe, aby nie przegapić żadnej okazji. Nie zapomnij też poinformować o nich swoich bliskich i znajomych!

Zapraszamy już 15 maja od godziny 14:00 do Warszawy na wielkie otwarcie salonu Notino w Blue City! W programie świętowanie w gwiazdorskim stylu z Barbarą Kurdej-Szatan i Jessicą Mercedes, prezenty do każdego zakupu, poczęstunek, spotkania z wizażystką Lancome, która pomoże Ci dobrać idealny odcień podkładu i stworzyć perfekcyjny makijaż, a także inne niespodzianki!

Kolejny event zaplanowaliśmy w Katowicach, o szczegółach poinformujemy wkrótce!

 

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

List do Św. Mikołaja, cz. II, czyli prezenty polecane przez naszych pracowników działu zakupów

List do Św. Mikołaja, cz. II, czyli prezenty polecane przez naszych pracowników działu zakupów

Tym razem o propozycje prezentów na święta zapytałam koleżanki, które w notino już od kilku lat zajmują się zakupem luksusowych kosmetyków. Doskonale ...

Cały artykuł

Najlepsze wiosenne nowości według naszych specjalistów produktowych

Najlepsze wiosenne nowości według naszych specjalistów produktowych

Wiedzą o wszystkich nowościach, jeszcze zanim pojawią się na stronach naszego sklepu i znają je od podszewki, bo wszystkie muszą przejść przez ich ...

Cały artykuł