1 Złoty Paco Rabanne Lady Million dla kobiet - prezent idealny

notino.pl  |  13. 11. 2012  |  Dodaj komentarz

Historia marki Paco Rabanne sięga lat sześćdziesiątych minionego stulecia, gdy architekt, a później projektant mody, Francisco Rabaneda, stworzył markę Paco Rabanne i zaczął zajmować się perfumami. Podczas swojej działalności zaprojektował kilka bardzo udanych perfum. Do tej grupy należą także te, które przedstawimy poniżej.

Złoty diament

Perfumy Paco Rabanne Lady Million pojawiły się na rynku w 2010 roku i dzięki swojej oprawie zyskały przezwisko "złoty diament". Nic dziwnego, że sam design perfum potrafi oczarować. Złoty kolor kojarzy się z bogactwem i jest bardzo wyszukany, a flakon w kształcie diamentu sugeruje, że chodzi o zapach przeznaczony tylko dla wyjątkowych kobiet. Perfumy Lady Million są bardzo charakterystyczne ze względu na swój ciepły aromat, będąc jednocześnie delikatnym zapachem, który sprawdzi się jako towarzysz w chłodne dni jesieni i zimy. Jeśli zastanawiasz się, jakie perfumy są odpowiednie na gwiazdkowy prezent, Lady Million to doskonały wybór.

Doskonała harmonia zapachu


Paco Rabanne Lady Million to cudowny zapach, który jest przeznaczony dla pewnych siebie, wyjątkowych i niewiarygodnie charyzmatycznych kobiet. Dla kobiet, które wiedzą czego chcą od życia i nie boją się spełniać swych marzeń.

Nuty głowy perfum tworzy słodki, biały miód oraz tony paczuli, które stopniowo przechodzą w gardenię, orzeźwiające drzewo pomarańczowe i omamiający ton jaśminu. Sama podstawa perfum opiera się na doskonałej harmonii cytryny, słodkiego i delikatnego zapachu malin i neroli. Nietradycyjna i wyjątkowa kompozycja tonów udowadnia, że chodzi o perfumy przeznaczone dla kobiet chcących podkreślić swą kobiecość i wyjątkowość.

Z zapachem Paco Rabanne Lady Million każda kobieta będzie zawsze zmysłowa, elegancka i olśniewająca.

Komentarze

1 komentarzy

Komentarze do artykułu:
Tuja  |  3. 1. 2016 13:09:53
Za slodkie, wrecz ulepkowate. Zbyt proste. Kompozycja 3 groszowa, nijak nie 1000000.
odpowiedz
Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz: