Artykuły z tagiem sucha skóra

aloes

Aloes: to co NAJLEPSZE (nie tylko) dla Twojej skóry

notino.pl  |  13. 7. 2021

Czy aloes jest jedną z Twoich ulubionych roślin? Nadszedł czas, by zrobić dla niego miejsce na łazienkowej półce. I nie mamy tu na myśli doniczki... Aloes wpisuje się w grono składników pielęgnacyjnych, które wspomogą Cię niezależnie od tego, czy zależy Ci na pięknie skóry czy włosów. W czym może Ci pomóc aloes i jakie produkty z pewnością warto wypróbować?

Cały artykuł

pianki do mycia twarzy

1 Najlepsze pianki do mycia twarzy

notino.pl  |  9. 3. 2021

Myślisz, że pianka oczyszczająca do twarzy nadaje się tylko do mycia skóry mieszanej i tłustej, ponieważ skórę suchą lub wrażliwą może przesuszać? To już nieaktualne. Obecnie istnieje tak wiele rodzajów pianek oczyszczających, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Jedne będą łagodzić zaczerwienienia, inne trądzik, a kolejne zapewnią głębokie nawilżenie skóry. Oferta jest tak szeroka, że postanowiliśmy ułatwić Ci wybór, przygotowując ...

Cały artykuł

atopowe zapalenie skóry

1 Wiemy, co pomaga na atopowe zapalenie skóry

notino.pl  |  25. 1. 2021

Ekstremalnie sucha i zaczerwieniona skóra oraz uporczywy świąd to symptomy, z którymi boryka się każda osoba cierpiąca na atopowe zapalenie skóry, czyli AZS. Nieprzyjemne przejawy egzemy mogą stale towarzyszyć Ci w przebiegu tej przewlekłej choroby skóry. Co możesz zrobić, by zapewnić skórze ulgę i poczucie komfortu?

Cały artykuł

jesień

1 Odkryj nową linię marki KORIKA Korean Heritage

notino.pl  |  16. 10. 2020

Perex to wyspa, na której rodzi się piękno. To wyspa Jeju (wym.: Czedżu), położona w niewielkiej odległości od Korei Południowej. Wspaniałe wybrzeże, rozległe parki przyrody, wodospady i tunele lawy przyciągają poszukiwaczy przygód oraz pary, które wybierają tę rajską wyspę na miesiąc miodowy. Wyspa Jeju znana jest z żyznej, wulkanicznej gleby, bogatej w wodę i minerały. Zapewnia ona idealne warunki do wzrostu wielu roślin, których dobroczynne ...

Cały artykuł

alergia na słońce

3 Masz alergię na słońce? W tym roku nie zepsuje Ci lata!

notino.pl  |  24. 6. 2020

Słoneczne dni kojarzą się z dobrym nastrojem, spacerami w parku, grillowaniem i aktywnością na świeżym powietrzu. To wszystko pod warunkiem, że nie masz nadwrażliwości lub alergii na słońce. Przejawiają się one wysypkami, pokrzywką lub bolesnymi pęcherzykami na skórze, które mogą wywoływać latem duży dyskomfort. Jak uniknąć wysypki posłonecznej mimo największych upałów?

Cały artykuł

1 3 5