Artykuły z tagiem profesjonalny makijaż

puder

6 Pudry: jak dobrać właściwy?

notino.pl  |  23. 2. 2021

Wybór odpowiedniego pudru jest niczym dobór partnera. Musi pozostać z Tobą na dobre i na złe i chcesz świetnie wypadać z nim na zdjęciach. Ale pudrów jest tak wiele, że można by napisać o nich obszerny przewodnik. I właśnie to zrobiliśmy. Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego produktu i jak dobrać najlepszy puder do twarzy?

Cały artykuł

akcesoria kosmetyczne

1 Dzięki kolekcjom Notino piękno pozostaje zawsze w Twoim zasięgu

notino.pl  |  12. 2. 2021

Czy spotykasz się niekiedy z tym, że inni nie rozumieją Twojej obsesji na punkcie różnych akcesoriów kosmetycznych, makijażu lub wysokich standardów w tym zakresie? Z pewnością nie jesteś wyjątkiem – wysiłki wkładane w podkreślanie mocnych stron urody muszą sprawiać frajdę, a osoby, które uważają to za stratę czasu, raczej tego nie zrozumieją. Tym bardziej cieszy nas, że możemy tworzyć oryginalne produkty dla osób, które sięgają po więcej i ...

Cały artykuł

makijaż

2 Perfekcyjny makijaż na lato: wybierz podkład z filtrem SPF!

notino.pl  |  30. 4. 2019

Kiedy słońce przybiera na sile, minimalizujemy makijaż i stawiamy raczej na „no make-up“ look. Latem pasuje nam wszystko, co błyszczy i świeci, wybieramy zatem rozświetlacze i bronzery. A jednocześnie zapominamy, że perfekcyjny letni makijaż powinien zapewniać skuteczną ochronę przeciwsłoneczną! I to zanim jeszcze zaczną się upały…

Cały artykuł

podkład

Jak dobrać podkład, uwzględniając wiek i rodzaj skóry?

notino.pl  |  26. 4. 2019

Po pierwszej części „Instruktażu makijażu“ wiesz już, jak określić ton skóry, by dobrać jak najlepszy odcień podkładu. W tej części omówimy, jaki rodzaj (a mówiąc konkretniej - konsystencja) podkładu będzie idealny dla Twojego rodzaju skóry i wieku!

Cały artykuł

podkłady

107 Teint Idole Ultra Wear Lancôme: ikona wśród podkładów

notino.pl  |  18. 4. 2019

Na rynku co roku pojawiają się podkłady, które znikają po kilku sezonach, ale Teint Idole Ultra Wear od Lancôme dba o piękną skórę kobiet na całym świecie nieprzerwanie od 1997 roku! Zdążyłaś go już poznać i wiesz, jakie zalety ma ten kultowy podkład?

Cały artykuł

1