Artykuły z tagiem Perfumy

pomysły na prezent

1 Wybraliśmy najpiękniejsze prezenty na Dzień Kobiet

notino.pl  |  3. 3. 2021

Niejeden z panów w marcu łamie sobie głowę nad tym, co kupić na Dzień Kobiet. Dlatego my też zadaliśmy sobie pytanie, jaki będzie idealny prezent dla kobiety, mamy, córki lub babci. Kwiaty na 8 marca zawsze się sprawdzą, ale z pewnością każdą kobietę zachwyci także bardziej trwały upominek – coś pachnącego, pielęgnacyjnego lub praktycznego. Warto się postarać!

Cały artykuł

perfumy męskie

1 HUGO MAN: Idziesz swoją własną drogą

notino.pl  |  24. 2. 2021

Marka Hugo powraca do korzeni i wkracza w nową erę wraz z jednym ze swoich klasycznych męskich zapachów. Na początku roku marka prezentuje projekt kultowego flakonu i stawia odważne pytanie wszystkim mężczyznom: Jestem HUGO… a Ty? Twarzą nowego zapachu został muzyk Liam Payne i trzeba przyznać, że nie można było dokonać lepszego wyboru. Czego możemy się spodziewać po perfumach HUGO MAN?

Cały artykuł

zapach dla mężczyzn

1 Bądź tym, kim chcesz!

notino.pl  |  17. 2. 2021

Hugo Boss przedstawia BOSS Bottled – zapach inspirujący mężczyzn do podążania własną ścieżką

Cały artykuł

Perfumy damskie

1 Podążaj własną ścieżką

notino.pl  |  8. 2. 2021

Wybierz życie pełne przygód i swobody – tak jak Gaby Aghion, założycielka domu mody Chloé. W 1945 roku ta egipska krawcowa przeniosła się do Francji i nadała sztywnej powojennej modzie subtelny, oryginalny i kobiecy charakter. Jej perfumy, które po raz pierwszy pojawiły się na rynku w 1975 roku, dziś znane są na całym świecie.

Cały artykuł

prezenty walentynkowe

1 Czego pragną kobiety: Przedstawiamy najlepsze pomysły na walentynkowe prezenty!

notino.pl  |  27. 1. 2021

To szczególny dzień nie tylko dla beznadziejnych romantyków! Święto zakochanych puka do wszystkich drzwi i może zaskoczyć niejednego cynika. Poniżej znajdziesz zestawienie najlepszych prezentów walentynkowych dla kobiet – każdy z nich wywoła zachwyt na twarzy Twojej drugiej połówki. Zainspiruj się naszymi sugestiami, by zyskać status partnera, który zna potrzeby ukochanej kobiety

Cały artykuł

2 4 28