Artykuły z tagiem Perfumy

perfumy męskie

HUGO MAN: Idziesz swoją własną drogą

notino.pl  |  24. 2. 2021

Marka Hugo powraca do korzeni i wkracza w nową erę wraz z jednym ze swoich klasycznych męskich zapachów. Na początku roku marka prezentuje projekt kultowego flakonu i stawia odważne pytanie wszystkim mężczyznom: Jestem HUGO… a Ty? Twarzą nowego zapachu został muzyk Liam Payne i trzeba przyznać, że nie można było dokonać lepszego wyboru. Czego możemy się spodziewać po perfumach HUGO MAN?

Cały artykuł

zapach dla mężczyzn

Bądź tym, kim chcesz!

notino.pl  |  17. 2. 2021

Hugo Boss przedstawia BOSS Bottled – zapach inspirujący mężczyzn do podążania własną ścieżką

Cały artykuł

Perfumy damskie

Podążaj własną ścieżką

notino.pl  |  8. 2. 2021

Wybierz życie pełne przygód i swobody – tak jak Gaby Aghion, założycielka domu mody Chloé. W 1945 roku ta egipska krawcowa przeniosła się do Francji i nadała sztywnej powojennej modzie subtelny, oryginalny i kobiecy charakter. Jej perfumy, które po raz pierwszy pojawiły się na rynku w 1975 roku, dziś znane są na całym świecie.

Cały artykuł

prezenty walentynkowe

Czego pragną kobiety: Przedstawiamy najlepsze pomysły na walentynkowe prezenty!

notino.pl  |  27. 1. 2021

To szczególny dzień nie tylko dla beznadziejnych romantyków! Święto zakochanych puka do wszystkich drzwi i może zaskoczyć niejednego cynika. Poniżej znajdziesz zestawienie najlepszych prezentów walentynkowych dla kobiet – każdy z nich wywoła zachwyt na twarzy Twojej drugiej połówki. Zainspiruj się naszymi sugestiami, by zyskać status partnera, który zna potrzeby ukochanej kobiety

Cały artykuł

propozycje świąteczne

1 Propozycje prezentów świątecznych dla kobiet

notino.pl  |  18. 11. 2020

Wybór trafionego prezentu dla żony, mamy, córki czy babci to nie fizyka kwantowa. Ale z pewnością wybór tego najlepszego prezentu świątecznego dla kobiet, na których Ci zależy, nie powinien dokonywać się w ostatniej chwili. Toniesz w lawinie propozycji? Zaufaj nam. Mamy dla Ciebie kilka doskonałych propozycji na sprawdzone, świąteczne prezenty dla pań!

Cały artykuł

1 3 27