Propozycje perfum dla osób spod znaku Raka

notino.pl  |  12. 7. 2018  |  Dodaj komentarz

perfum

Rak to czwarty znak zodiaku, należący do żywiołu wody. Nie dziwi więc, że osoby spod tego znaku są bardzo wrażliwe i empatyczne. Raki są bardzo związane z rodziną i dbają o relacje międzyludzkie. Potrafią zająć się finansami i mają raczej oszczędną naturę. Lubią podróże, naturę i historię. Zazwyczaj dobrze im idzie nauka języków obcych.

Niewątpliwie największą wadą tego znaku jest zmienność nastrojów. Humory związane są często z fazami księżyca. Raki nie są zbyt stabilne w uczuciach. Mogłyby również popracować nad swoją reakcją w sytuacjach, w których są krytykowane lub czują się skrzywdzone. Rzadko kiedy ukrycie się w skorupie i brak komunikacji to właściwe rozwiązanie problemu.

Jest wiele sprawdzonych sposobów na to, aby Rak poczuł się lepiej. Zalicza się do nich też wybór odpowiednich perfum, które potrafią każdemu poprawić nastrój.

Propozycje perfum dla kobiet urodzonych pod znakiem Raka

Ponieważ kobiety urodzone pod znakiem Raka mają czasami problemy z pewnością siebie, szczególnie gdy czują się skrzywdzone, idealne będą dla nich perfumy Calvin Klein Euphoria. Wibracje pełnych wolności i egzotyki perfum pozwolą uwolnić się od zmartwień i obaw. Zapach nadaje się zarówno do noszenia na co dzień, jak i na specjalne okazje. Główne składniki perfum to esencje kwiatowe, aromat granatu, piżmo zwierzęce, ambra i drzewo mahoniowe.

Kto bardziej pokocha połączenie radości i lśniącej wody niż kobieta Rak urodzona w żywiole wody? Zainteresują Cię więc bez wątpienia perfumy Armani Emporio Because It's You. Ich energia wzmocni Twoją kobiecość, lekkość i atrakcyjność. Dzięki nim poczujesz się świeżo i wykorzystasz każdą okazję, aby uzewnętrznić swoje uczucia.

Esencja pachnie dojrzałym malinami, nerolą i różą. Ważnym składnikiem jest również słodka wanilia połączona z piżmem.

Propozycje perfum dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Raka

Wielu mężczyzn marzy o nieodpartej charyzmie. Właśnie dla nich mamy perfumy Versace Dylan Blue. Ich energia pozwoli zwalczyć zmiany nastrojów, które są częstą przypadłością Raków. A jeżeli czujesz się czasem zbyt mocno skrępowany rodzinnymi więzami, zapach pomoże Ci spojrzeć na sytuację z innej perspektywy.
W esencji perfum rozpoznasz bez trudu kilka interesujących aromatów, takich jak szafran, grejpfrut, piżmo mineralne czy papirus.


Duży natłok wewnętrznych przeżyć może w pewnych sytuacjach skomplikować życie. Czasem potrzeba dystansu i spokoju. Właśnie tego dodadzą Ci perfumy Gucci Made to Measure. Stworzono je dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą wkroczyć w prawdziwą dorosłość. Potrafią też zmotywować do działania Raka, który trzyma się kurczowo tradycji i historii.

Ze wszystkich składników tego wyjątkowego zapachu warto wspomnieć kalabryjską bergamotkę, anyż, bursztyn, czy tunezyjskie drzewo pomarańczowe.


Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Lwa

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Lwa

Lwy są piątym znakiem zodiaku i przynależą do żywiołu ognia. Ich główną motywacją jest dążenie do samowystarczalności i zdobycia silnej pozycji, ...

Cały artykuł

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Raka

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Raka

Raki są czwartym z kolei znakiem Zodiaku, a ich żywiołem jest woda. Najważniejsze są dla nich silne relacje z domem i rodziną, dla których są w ...

Cały artykuł