1 I stało się Notino!

notino.pl  |  31. 5. 2019  |  Dodaj komentarz

event

W części przedpołudniowej, w której uczestniczyło 45 dziennikarzy, w formie quizu przedstawiliśmy markę Notino i naszą niezwykle bogatą ofertę. Imprezę poprowadziła znana aktorka i piosenkarka, Barbara Kurdej-Szatan.

 

Popołudnie upłynęło pod znakiem atrakcji dla klientów. Wszyscy odwiedzający mieli możliwość spotkania z Barbarą Kurdej-Szatan oraz z popularną influencerką – Jessicą Mercedes (Jemerced). Kolejka chętnych ustawiała się również do profesjonalnego makijażysty marki Lancôme, który udzielał porad dotyczących wizażu i wykonywał autorski makijaż.

 

event

 

Bogata oferta produktów dostępnych na miejscu, prezenty dodawane do każdego zakupu czy możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania związane z codzienną pielęgnacją – to wszystko spowodowało, że salon Notino przeżywał w tym dniu prawdziwe oblężenie.

Zapytaliśmy naszych specjalnych gości o ich wrażenia. Kurdej-Szatan zdradziła nam, że jej ulubionym zapachem jest Lancome La vie est Belle, który według niej powinien znaleźć się w każdej damskiej torebce. Jemerced była natomiast pod dużym wrażeniem naszego działu perfum niszowych.

 

event

 

Najbliższe tygodnie upłyną pod znakiem atrakcji i promocji dla naszych klientów, zapraszamy zatem do śledzenia naszego profilu. Spotkajmy się w Notino!

Zmiana nazwy, to oczywiście świetna okazja do świętowania, serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejne eventy które odbędą się w następujących dniach.

Czwartek, 6 czerwca w godzinach 17:00 – 20:00, we Wrocławiu.

Piątek, 7 czerwca, w godzinach 16:00-19:00, w centrum handlowym Bonarka City Center w Krakowie.

Sobota, 8 czerwca w godzinach 13:00 – 16:00, Galerii Katowickiej.

Na co możecie się cieszyć!

 • Dla pierwszych 300 klientów prezent przy każdy zakupie o wartości 60 zł
 • Notino Suprise box
 • Zrób zdjęcie z naszego sklepu i udostępnij je a otrzymasz Notino Suprise box
 • Tylko dla 100 pierwszych osób
  ➡Make-up z marką Lancome GRATIS
  ➡Shade finder - przyjdź i spróbuj makijażu z Teint Idole Ultra
  Tatuaże do wyboru
  ➡Notino Game
 • Przyjdź i zagraj z nami, a wygrasz kupon na zakupy w Notino.

 

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Najlepsze prezenty do 100 zł

Najlepsze prezenty do 100 zł

Jak wybraćprezenty na Boże Narodzenie w dobrej cenie, szybko i bez problemów? Skorzystaj z naszych pomysłów na drobne upominkidla szerokiego grona ...

Cały artykuł

Notino Loves Poland Roadshow. Widzimy się wkrótce!

Notino Loves Poland Roadshow. Widzimy się wkrótce!

Notino Loves Poland Roadshow. Widzimy się wkrótce!   Jesteś gotowy? Poinformuj nas, kogo zobaczymy w jakim mieście. Czeka na Ciebie bogaty ...

Cały artykuł