2 I stało się Notino!

notino.pl  |  31. 5. 2019  |  Dodaj komentarz

event

W części przedpołudniowej, w której uczestniczyło 45 dziennikarzy, w formie quizu przedstawiliśmy markę Notino i naszą niezwykle bogatą ofertę. Imprezę poprowadziła znana aktorka i piosenkarka, Barbara Kurdej-Szatan.

 

Popołudnie upłynęło pod znakiem atrakcji dla klientów. Wszyscy odwiedzający mieli możliwość spotkania z Barbarą Kurdej-Szatan oraz z popularną influencerką – Jessicą Mercedes (Jemerced). Kolejka chętnych ustawiała się również do profesjonalnego makijażysty marki Lancôme, który udzielał porad dotyczących wizażu i wykonywał autorski makijaż.

 

event

 

Bogata oferta produktów dostępnych na miejscu, prezenty dodawane do każdego zakupu czy możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania związane z codzienną pielęgnacją – to wszystko spowodowało, że salon Notino przeżywał w tym dniu prawdziwe oblężenie.

Zapytaliśmy naszych specjalnych gości o ich wrażenia. Kurdej-Szatan zdradziła nam, że jej ulubionym zapachem jest Lancome La vie est Belle, który według niej powinien znaleźć się w każdej damskiej torebce. Jemerced była natomiast pod dużym wrażeniem naszego działu perfum niszowych.

 

event

 

Najbliższe tygodnie upłyną pod znakiem atrakcji i promocji dla naszych klientów, zapraszamy zatem do śledzenia naszego profilu. Spotkajmy się w Notino!

Zmiana nazwy, to oczywiście świetna okazja do świętowania, serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejne eventy które odbędą się w następujących dniach.

Czwartek, 6 czerwca w godzinach 17:00 – 20:00, we Wrocławiu.

Piątek, 7 czerwca, w godzinach 16:00-19:00, w centrum handlowym Bonarka City Center w Krakowie.

Sobota, 8 czerwca w godzinach 13:00 – 16:00, Galerii Katowickiej.

Na co możecie się cieszyć!

 • Dla pierwszych 300 klientów prezent przy każdy zakupie o wartości 60 zł
 • Notino Suprise box
 • Zrób zdjęcie z naszego sklepu i udostępnij je a otrzymasz Notino Suprise box
 • Tylko dla 100 pierwszych osób
  ➡Make-up z marką Lancome GRATIS
  ➡Shade finder - przyjdź i spróbuj makijażu z Teint Idole Ultra
  Tatuaże do wyboru
  ➡Notino Game
 • Przyjdź i zagraj z nami, a wygrasz kupon na zakupy w Notino.

 

Komentarze

1 komentarzy

Komentarze do artykułu:
Beth Walters  |  18. 3. 2021 13:45:11
To zaszczyt dzielić się tym cudownym świadectwem ze światem. Jestem Beth Walters z Anglii. Mój mąż rozwiódł się ze mną 4 miesiące temu i przepełniały mnie wyrzuty sumienia, ponieważ nie wiedziałam, co zrobić, aby naprawić problemy z moim mężem. Szukałem pomocy w Internecie, jak mogę uzyskać pomoc w moim małżeństwie i odkryłem świetne świadectwa o WEALTHY LOVE SPELL, który postępował ze swoimi zaklęciami. Skontaktowałem się z nim i oto doktor Bogaty powiedział mi, że przygotuje dla mnie zaklęcie, które przywróci mi męża. Byłem sceptyczny, ale nie miałem innego wyjścia, jak tylko z nim pracować. Dwa dni później mój mąż zadzwonił do mnie, że wraca do domu i od tego dnia do dziś żyjemy spokojnie. Wrócił teraz z tak wielką miłością i troską. Dziś z radością informuję was wszystkich, że ten czarodziej ma moc przywracania kochanków, a najbardziej zaskakujące jest to, że nasza miłość jest teraz bardzo silna, każdy dzień to szczęście i radość. Nie ma to jak bycie z mężczyzną, którego kochasz. Gorąco polecę dr Bogatego każdemu, kto potrzebuje jakiejkolwiek pomocy. Jeśli masz jakiś problem, skontaktuj się z Dr Bogaty, daję Ci 100% gwarancji, że on Ci pomoże !! wealthylovespell@gmail.com Napisz do niego w Whats-app +2348105150446
odpowiedz
Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

SUMMER BLACK FRIDAY: Co wybrać z największej oferty promocyjnej tego lata?

SUMMER BLACK FRIDAY: Co wybrać z największej oferty promocyjnej tego lata?

Kiedy mówimy o Black Friday, prawdopodobnie wszyscy myślimy o dużych obniżkach w czasie przedświątecznego szaleństwa i polowania na prezenty. Ale czy ...

Cały artykuł

TOP 11: Pomysły na prezent na Dzień Matki

TOP 11: Pomysły na prezent na Dzień Matki

Wciąż nie wiesz, jaki prezent dla mamy wybrać? Dzień Matki, obchodzony tradycyjnie 26 maja, zbliża się wielkimi krokami. A skoro poszukujesz ...

Cały artykuł