1 I stało się Notino!

notino.pl  |  31. 5. 2019  |  Dodaj komentarz

event

W części przedpołudniowej, w której uczestniczyło 45 dziennikarzy, w formie quizu przedstawiliśmy markę Notino i naszą niezwykle bogatą ofertę. Imprezę poprowadziła znana aktorka i piosenkarka, Barbara Kurdej-Szatan.

 

Popołudnie upłynęło pod znakiem atrakcji dla klientów. Wszyscy odwiedzający mieli możliwość spotkania z Barbarą Kurdej-Szatan oraz z popularną influencerką – Jessicą Mercedes (Jemerced). Kolejka chętnych ustawiała się również do profesjonalnego makijażysty marki Lancôme, który udzielał porad dotyczących wizażu i wykonywał autorski makijaż.

 

event

 

Bogata oferta produktów dostępnych na miejscu, prezenty dodawane do każdego zakupu czy możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania związane z codzienną pielęgnacją – to wszystko spowodowało, że salon Notino przeżywał w tym dniu prawdziwe oblężenie.

Zapytaliśmy naszych specjalnych gości o ich wrażenia. Kurdej-Szatan zdradziła nam, że jej ulubionym zapachem jest Lancome La vie est Belle, który według niej powinien znaleźć się w każdej damskiej torebce. Jemerced była natomiast pod dużym wrażeniem naszego działu perfum niszowych.

 

event

 

Najbliższe tygodnie upłyną pod znakiem atrakcji i promocji dla naszych klientów, zapraszamy zatem do śledzenia naszego profilu. Spotkajmy się w Notino!

Zmiana nazwy, to oczywiście świetna okazja do świętowania, serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejne eventy które odbędą się w następujących dniach.

Czwartek, 6 czerwca w godzinach 17:00 – 20:00, we Wrocławiu.

Piątek, 7 czerwca, w godzinach 16:00-19:00, w centrum handlowym Bonarka City Center w Krakowie.

Sobota, 8 czerwca w godzinach 13:00 – 16:00, Galerii Katowickiej.

Na co możecie się cieszyć!

 • Dla pierwszych 300 klientów prezent przy każdy zakupie o wartości 60 zł
 • Notino Suprise box
 • Zrób zdjęcie z naszego sklepu i udostępnij je a otrzymasz Notino Suprise box
 • Tylko dla 100 pierwszych osób
  ➡Make-up z marką Lancome GRATIS
  ➡Shade finder - przyjdź i spróbuj makijażu z Teint Idole Ultra
  Tatuaże do wyboru
  ➡Notino Game
 • Przyjdź i zagraj z nami, a wygrasz kupon na zakupy w Notino.

 

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

SUMMER BLACK FRIDAY: Co wybrać z największej oferty promocyjnej tego lata?

SUMMER BLACK FRIDAY: Co wybrać z największej oferty promocyjnej tego lata?

Kiedy słyszymy o Black Friday, na myśl przychodzą nam korzystne rabaty cenowe, oferowane zimą, tuż przed Bożym Narodzeniem, w przedświątecznym ...

Cały artykuł

Najlepsze prezenty do 100 zł

Najlepsze prezenty do 100 zł

Jak wybraćprezenty na Boże Narodzenie w dobrej cenie, szybko i bez problemów? Skorzystaj z naszych pomysłów na drobne upominkidla szerokiego grona ...

Cały artykuł