Gładkie nogi przez całe lato? Teraz to możliwe! Łatwo i bez bólu.

Kasia  |  26. 8. 2015  |  Dodaj komentarz

philips lumea

Owłosienie jest w porządku, ale tylko w przypadku mężczyzn. Kobiece nogi powinny być gładkie, a odstąpienie od tej zasady jest w obecnych czasach prawdziwym faux pas. W zimie możemy skrywać niewydepilowane nogi pod spodniami, ale w lecie po prostu nie ma wyjścia – trzeba regularnie pozbywać się owłosienia!

Zanim zaczniesz depilację, pamiętaj o jednej rzeczy – nie musi ona być bolesna. I jeszcze jedno – nie musisz powtarzać tego zabiegu co kilka czy kilkanaście dni. Teraz możesz cieszyć się gładką skórą nawet do 8 tygodni! Czyli możesz zapomnieć o depilacji przez całe wakacje! Jeśli marzysz o gładkiej skórze bez bólu, powinnaś zwrócić uwagę na urządzenie do depilacji IPL Philips Lumea.

Co to jest IPL?

IPL to skrót od Intense Pulsed Light – intensywne impulsy świetlne. Chodzi o technologię stosowaną w profesjonalnych salonach kosmetycznych w celu usunięcia zbędnego owłosienia.  Philips Lumea to urządzenie umożliwiające przeprowadzenie bezbolesnej i skutecznej depilacji z użyciem wspomnianej technologi w domowym zaciszu.

Jak to działa?

Urządzenie Philips Lumea wysyła delikatne impulsy świetlne do cebulek włosowych. Impulsy wytwarzają ciepło, które stymuluje cebulki w taki sposób, że przechodzą one do fazy spoczynku (jedna z faz cyklu wzrostu włosa). Rezultatem jest naturalne wypadanie włosków oraz zapobieganie ponownemu odrastaniu. Wbudowany filtr zapewnia bezpieczne użycie nawet w przypadku najdelikatniejszej skóry.

Czy to skuteczne rozwiązanie?

Zdecydowanie tak. Mogą to potwierdzić tysiące kobiet, które już wypróbowały urządzenie Philips Lumea. I nie są to kobiety bezimienne. Urządzenie polecane jest m.in. przez blogerki, wizażanki oraz nasze klientki.

Czy urządzenie Philips Lumea jest odpowiednie również dla Ciebie?

Urządzenie ma pięć rodzajów ustawień, by zapewnić bezpieczne i zarazem skuteczne działanie w przypadku różnych rodzajów skóry: jasnej, beżowej, jasnobrązowej, średniobrązowej i ciemnej; oraz w przypadku różnych kolorów naturalnych włosów: ciemny blond, brązowych i czarnych. Lumea nie jest skuteczna w przypadku włosów koloru jasny blond, rudych oraz siwych. Urządzenia nie powinny stosować kobiety, które mają bardzo ciemną skórę.

Jakie są efekty?

Efekty działania przychodzą stopniowo. Pierwsze zauważysz już po 4-5 użyciach. Wzrost włosów zostanie stopniowo wstrzymany aż do całkowitego zatrzymania. Bezpieczeństwo Philips Lumea zostało potwierdzone w ponad 100 badaniach przez ponad 2 tys. kobiet! Czy i Ty wypróbujesz jego dzialanie?

               

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

SUMMER BLACK FRIDAY: Co wybrać z największej oferty promocyjnej tego lata?

SUMMER BLACK FRIDAY: Co wybrać z największej oferty promocyjnej tego lata?

Kiedy mówimy o Black Friday, prawdopodobnie wszyscy myślimy o dużych obniżkach w czasie przedświątecznego szaleństwa i polowania na prezenty. Ale czy ...

Cały artykuł

Jakie są sposoby na ładne stopy? Jeden z najlepszych to domowy pedicure

Jakie są sposoby na ładne stopy? Jeden z najlepszych to domowy pedicure

Wreszcie można schować kozaki i ciepłe skarpetki w najciemniejszym kącie szafy i wyciągnąć letnie sandałki. Pamiętaj jednak o tym, że do otwartych ...

Cały artykuł