Wszystkie artykuły notino.pl

perfumy

Najlepsze męskie perfumy: Top 10 perfum dla mężczyzn

notino.pl  |  12. 11. 2019

Podczas, gdy oni sami myślą jeszcze czasem, że „prawdziwy facet musi śmierdzieć”, my zasadniczo wolimy tych pachnących! Czym mógłby w tym roku jesienią pachnieć Twój mężczyzna? Które perfumy dla mężczyzn to obecnie absolutny HIT?

Cały artykuł

top

1 Najlepsze perfumy damskie: 10 najbardziej popularnych zapachów dla kobiet

notino.pl  |  6. 11. 2019

Jedna z największych ikon świata mody, projektantka Coco Chanel, powiedziała kiedyś: „Perfumy to niewidoczny, ale niezapomniany i niedościgniony dodatek. Sygnalizują wejście kobiety i nie pozwalają o niej zapomnieć, kiedy wychodzi”. Sprawdź, jakie perfumy dla kobiet cieszą się największą popularnością i pozwól się zainspirować!

Cały artykuł

cienie pod oczami

Jak pozbyć się cieni pod oczami?

notino.pl  |  31. 10. 2019

Też czasami budzisz się rano, wydaje Ci się, że jesteś dziesięcioletnim pekińczykiem i nie rozumiesz, dlaczego nie możesz od razu po przebudzeniu wyglądać tak, jak eteryczna Daenerys Targaryen? Na szczęście, walkę z cieniami pod oczami i opuchniętymi powiekami możesz prowadzić równie skutecznie, jak robiła to ona w „Grze o tron”. Opracowaliśmy poradnik, jak radzić sobie z efektem zmęczonych oczu i ...

Cały artykuł

sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy: jak je przykleić, zdjąć i jakie właściwie wybrać dla siebie?

notino.pl  |  29. 10. 2019

Jeżeli Twoje rzęsy nie są gęste ani długie i nie przypominają rzęs mrugającej lalki, rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Są seksowne, oszczędzają czas i nie masz się czego obawiać. Naprawdę! A więc, które wybierasz? Klasyczne sztuczne rzęsy do naklejania, kępki rzęs czy super rzęsy magnetyczne?

Cały artykuł

Carolina Herrera

Carolina Herrera Good Girl: zapach dla grzecznych dziewczynek

notino.pl  |  24. 10. 2019

Słyszysz to? To dźwięk wysokich szpilek pędzących przez nocną metropolię. Tak, to ona, Twoja ulubiona Good Girl z pracowni Carolina Herrera. Te perfumy, wprowadzone na rynek w 2016 roku, prezentują odważne połączenie klasycznych i nietradycyjnych akordów. To kompozycja, od której się uzależnisz i nie będziesz mogła o niej zapomnieć

Cały artykuł

1 3 58