Ty jeszcze nie masz szczotki do włosów Tangle Teezer?

notino.pl  |  30. 9. 2013  |  Dodaj komentarz

Masz bez przerwy splątane włosy i przeżywasz piekło podczas ich rozczesywania? Musisz rozczesywać włosy Z taką siłą, że o mało nie złamiesz grzebienia? Pragniesz, by Twoje włosy były zdrowe i pełne blasku? Zatem nie wahaj się i zakup ekskluzywną szczotkę do włosów Tangle Teezer! Nie bez powodu zyskała miano cudownej!

Jak to działa?

Profesjonalna szczotka do włosów Tangle Teezer w ciągu chwili bezboleśnie rozczesze Twoje włosy i zamieni je w pełną blasku piękną grzywę – a to dzięki specjalnym zębom, których innowacyjne ułożenie sprawia, że z łatwością rozdzielają nawet najbardziej splątane włosy. Dzięki unikalnemu tworzywu szczotka prześlizguje się po włosach, nie łamiąc ich i nie naruszając ich łusek. Dowodem na to jest minimalna ilość wypadniętych włosów, pozostających na szczotce!

Zdrowsze i bardziej błyszczące włosy dzięki szczotce Tangle Teezer!

Następną zaletą szczotki do włosów jest fakt, że po jej użyciu Twoje włosy pozostają gładkie i błyszczące. Szczotka nie tylko doskonale rozczesuje splątane włosy. Gęsto ułożone zęby wygładzają wierzchnią warstwę włosa, wspierając naturalną odporność i zdrowie włosów. Regularne używanie szczotki Tangle Teezer zapewni Ci zdrowe i mocne włosy pełne blasku.

Wszestronne zastosowanie!

Przy pomocy szczotki do włosów Tangle Teezer uczeszesz włosy łatwo i szybko. Jej ergonomiczny kształt sprawia, że idealnie pasuje do dłoni, a dzięki gęstemu ułożeniu zębów szczotka nadaje się również do masażu głowy. Tangle Teezer w porównaniu do zwykłych szczotek do włosów jest idealna również do rozczesywania mokrych włosów. Świetnie nadaje się do aplikacji odżywki bądź maseczki do włosów. Po użyciu łatwo ją oczyścisz, spłukując wodą.

Cudowna szczotka do włosów Tangle Teezer odpowiednia jest do czesania wszystkich rodzajów i długości włosów. Możesz używać jej również do włosów przedłużonych, gdyż dzięki ułożeniu zębów nie szarpie włosów i omija zgrzewy oraz spinki. Dzięki szczotce Tangle Teezer Twoje włosy będą zawsze doskonale gładkie i ładnie ułożone bez bólu i szarpania!

Światowy sukces cudownej szczotki do włosów!

Jedyna w swoim rodzaju szczotka do włosów Tangle Teezer zaprojektowana została przez brytyjskiego fryzjera Shauna P., twórcę fryzur gwiazd światowej sławy. Po długoletnich negatywnych doświadczeniach z trudnym rozczesywaniem splątanych włosów wpadł na pomysł stworzenia szczotki do włosów, która rozczesze włosy bez szarpania i ich wyrywania. Jego specjalna szczotka Tangle Teezer od razu wzbudziła zachwyt wśród fryzjerów i dosłownie w ciągu jednej nocy stała się jedną z ulubionych i najczęściej sprzedawanych szczotek do włosów na całym świecie. Szczotka do włosów została już wielokrotnie nagrodzona i polecana jest przez czołowych światowych stylistów.

Rodzaje i kształty:

Szczotka do włosów Tangle Teezer dostępna jest w kilku odmianach, różniących się pomiędzy sobą nie funkcją, lecz kształtem. Oprócz klasycznej Tangle Teezer Elite możesz również zakupić praktyczną Tangle Teezer w kompakcie mniejszych rozmiarów, dzięki czemu łatwo mieście się w torebce i jest wyjątkowo idealna do zabrania w podróż.

Jedyna w swoim rodzaju szczotka do włosów Tangle Teezer przeznaczona jest również do czesania delikatnych włosów dziecięcych. Możesz zatem podarować swojej małej księżniczce szczotkę do włosów dla dzieci Tangle Teezer Magic Flowerpot. Jej idealny kształt kwiatu sprawia, że łatwo mieści się w małej rączce dziecka. Szczotka umieszczona jest w małej doniczce, która może służyć również jako praktyczny pojemnik na spinki i gumki do włosów.

Nowością na rynku jest również Tangle Teezer Aqua Splash, zaprojektowaną specjalnie do łatwego używania pod prysznicem oraz do efektywnej aplikacji maseczek do włosów.

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Najlepsze szczotki do włosów

Najlepsze szczotki do włosów

Włosy to zwykle jedna z pierwszych rzeczy, którą zauważasz u innych. To naturalne, wygląd włosów stanowi swojego rodzaju wizytówkę naszego sposobu ...

Cały artykuł

Najlepsze suszarki do włosów: które naprawdę opłaca się kupić?

Najlepsze suszarki do włosów: które naprawdę opłaca się kupić?

Co jest nieodzowną częścią każdej domowej kosmetyczki? Zdecydowanie suszarka do włosów! Niezależnie od tego, czy suszysz włosy codziennie, czy tylko ...

Cały artykuł