Polecamy perfumy na sezon jesienny - Bottega Veneta

notino.pl  |  12. 10. 2012  |  Dodaj komentarz

Włoska marka Bottega Veneta powstała w 1966 roku i przez długie lata była znana dzięki swej luksusowej skórzanej galanterii, która do dzisiaj cieszy się popularnością. Marka ta otworzyła swoje butiki na całym świecie, np. w Paryżu, Nowym Jorku, Chinach, Japonii oraz w Indonezji. Nie zabrakło go również w Warszawie.

Włoska marka Bottega Veneta słynie głównie ze swojej techniki ręcznie przeplatanej skóry. Do roku 2011 proponowała nam skórzaną galanterię, taką jak torebki czy obuwie. W 2011 roku zaproponowała nam swoje pierwsze perfumy Bottega Veneta Veneta.

Perfumy dla kobiet Bottega Veneta

Perfumy dla kobiet Bottega Veneta zagwarantują Ci niepowtarzalne wrażenia. Niesamowicie długotrwały zapach skrywa w sobie harmonię tonów jaśminu, bergamotki, różowego pieprzu i paczuli. Nieodłącznym, przyjemnym zapachem bliskim marce Bottega Veneta jest zapach skóry, dlatego nie mogło go zabraknąć i w tych perfumach.

Te luksusowe perfumy, które według słów kierownika firmy Tomasza Maiera, były inspirowane pięknem wiejskiej przyrody w okolicach Wenecji, gdzie sam wyrósł, podkreślają magię kobiety, jej piękno, elegancję i charyzmę. Bottega Veneta Cię urzeknie. Z tymi perfumami obudzisz się po środku przepojonej spokojem włoskiej wsi.

Elegancki i gustowny flakon sugeruje, że te ponadczasowe perfumy są przeznaczone dla kobiet pewnych siebie, które chętnie podkreślają swe wewnętrzne i zewnętrzne piękno. To zapach dla pań w każdym wieku, które nie boją sie przyciągać uwagi otoczenia. Dzięki niemu będziesz zawsze w centrum uwagi. Jeśli jeszcze nie masz wybranych perfum na jesień, pozwól się uwieść temu szczególnemu zapachowi, który Cię ogrzeje i pocieszy wszystkie Twoje zmysły.

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz: