Bajkowa Lolita Lempicka

notino.pl  |  16. 7. 2013  |  Dodaj komentarz

Czarujące damskie perfumy Lolita Lempicka francuskiej projektantki Lolity Lempickiej symbolizują młodość, niewinność i pierwsze miłości. Ich zapach przywoła wspomnienia romantycznych randek i słodkiego smaku pocałunków, kiedy trzęsły Ci się nogi, a serce biło jak szalone.

Ekskluzywne damskie perfumy Lolita Lempicka Lolita Lempicka przemawiają do serc i dusz wszystkich kobiet, które je posiadają. W perfumach ukryte jest wiele symbolów, skytych dziewczęcych marzeń, planów i wyobrażeń o miłości. Zapach Lolita Lempicka uwiedzie Cię swoją kontrastowością i przejściem z imaginacyjnego świata małej dziewczynki do świata prawdziwych pragnień i emocji. Starannie dobrane esencje zapachów są skomponowane jak bajka ze szczęśliwym zakończeniem.


Kobieta, która używa tych perfum, wierzy w miłość na całe życie , a przy podejmowaniu życiowych decyzji kieruje się przede wszystkim sercem. Jej naturalny wdzięk i czyste piękno są jak magnes dla jej otoczenia. Lubi modę, elegancję, a prawdziwe piękno potrafi odnaleźć w każdej drobnostce.


Swoją energię czerpie z natury, chociażby chodząc boso po zroszonej łące. Wyjątkowe nuty głowy perfum Lolita Lempicka rozpoczynają się świeżymi nutami anyżu i urzekającego bluszczu. Serce zawiera esencje delikatnego fiołka, pełnego wdzięku irysa i słodkiej lukrecji.

Omamiające esencje kwiatowe są nastepnie zastąpione figlarną fasolą Tonka, czarującą wanilią i prażonymi migdałami. Zapach jest przepełniony tajemnicą i pokusą. Przywodzi na myśl uczucia miłości i zakochania.


Dzięki niezastąpionemu aromatowi perfumy są idealne na randki.


Ich czyste nuty orzeźwią Cię podczas wiosennych i letnich dni. Perfumy Lolita Lempicka sprawią, że każdy dzień stanie się niezapomnianym przeżyciem. Flakon perfum jest tak samo wyjątkowy jak jego zawartość. Kształt jabłuszka jest znakiem firmowym marki Loplita Lempicka. Ukąśnięcie w kształcie serca symbolizuje zaspokojone pragnienie.

Perfumy mają bardzo intymny i kobiecy charakter. Szkalny, niebieski flakon ze złotymi napisami oraz złotą zakrętką po prostu Cię urzekną! Perfumy Lolita Lempicka są perfekcyjne w każdym szczególe. Zapach Lolita Lempicka Lolita Lempicka zaskoczy Cię wyjątkowo kobiecym charakterem i rzadkim wyrafinowaniem. Perfumy te są jak ukąśnięcie jabłka, które otworzy Ci drzwi  do świata marzeń i odkryje wszystkie tajemnice i pragnienia

.

 

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Just Cavalli - temperament, ruch i pożądanie

Just Cavalli - temperament, ruch i pożądanie

Uwielbiasz wyjątkowe perfumy marki Roberto Cavalli? Jeśli tak, to nie przegap i wypróbuj nowość wśród zapachów - Roberto Cavalli Just Cavalli, który ...

Cały artykuł

Marka Hugo Boss to synonim elegancji i atrakcyjności

Marka Hugo Boss to synonim elegancji i atrakcyjności

W dzisiejszych czasach wszyscy znają światową markę Hugo Boss. Założył ją Hugo Boss w Niemczech w 1923 roku. Firma podczas II Wojny Światowej o mało ...

Cały artykuł