filmy

Makeup Revolution

Makeup Revolution: Make-Up dla Wszystkich

notino.pl  |  8. 3. 2018

Czy zdarza Ci się, że znajdujesz swoje kosmetyki w kosmetyczce Twojej córki? A może Twoja mama potajemnie użyła Twojego rozświetlacza?Makeup Revolution przynosi prawdziwą rewolucję w makijażu! :)Luksusowe, a zarazem przystępne cenowo kosmetyki w praktycznym opakowaniu będą odpowiednie dla każdej z Was.Dzielenie się jest radością!

Cały artykuł

idealnie wyprostować włosy

Wideo: Jak idealnie wyprostować włosy?

notino.pl  |  19. 2. 2018

Marzysz o idealnie prostych włosach? Sprawdź jak krok po kroku właściwie wygładzić pasma prostownicą z pomocą naszego eksperta Sebastiana Kobielskiego. Ta fryzura świetnie sprawdzi się na co dzień lub na wieczór - wybór należy do Ciebie!

Cały artykuł

Makijaż oka

Makijaż oka dla osób noszących okulary „plusy”

notino.pl  |  19. 2. 2018

Jesteś dalekowidzem i nie rozstajesz się z okularami? Podkreśl swoje spojrzenie odpowiednim makijażem. Nasza ekspertka doradzi Ci, jak odpowiednio wyeksponować oko, tak, by było widoczne zza szkieł i doskonale pasowało do każdych oprawek.

Cały artykuł

Nude

Wideo: Jak zrobić makijaż naturalny?

notino.pl  |  15. 2. 2018

Nude – to delikatny makijaż, który subtelnie podkreśli Twoje oczy i nada świeżości całej twarzy. Świetnie nadaje się do pracy, więc koniecznie zobacz, jak sprawnie zrobić naturalny makijaż z matowym wykończeniem by utrzymał się przez cały dzień

Cały artykuł

Prosta fryzura

Prosta fryzura na co dzień!

notino.pl  |  15. 2. 2018

Szukasz ciekawego rozwiązania dla codziennej fryzury? Sprawdź propozycję uczesania Klaudii Łepkowskiej – delikatna, efektowna i prosta w wykonaniu fryzura z pewnością doskonale sprawdzi się do szkoły lub do pracy.

Cały artykuł

1 3