Zapomnij nareszcie o niedoskonałościach!

Kasia  |  6. 4. 2016  |  Dodaj komentarz

trądzik dorosłych

Już dawno nie jesteś nastolatką, ale wciąż nie możesz uporać się z przetłuszczaniem skóry i trądzikiem? Bez względu na to, co robisz, ciągle Twoja twarz się błyszczy i wyskakują nowe wypryski? Odpowiedzią właśnie na te problemy jest linia Vichy Normaderm. Została ona stworzona dla wszystkich dorosłych kobiet, które walczą z problematyczną skórą.

Problemy skórne potrafią mocno uprzykrzyć zycie. Lecząc trądzik dorosłych, należy uświadomić sobie, że skóra dorosłych całkowicie różni się od skóry nastolatków. Dlatego należy ją także całkowicie inaczej traktować, a przede wszystkim stosować inne kosmetyki do jej pielęgnacji.

Jakie są podstawowe różnice pomiędzy skórą osoby dorosłej i nastoletniej? Dotyczą one kilku poziomów: nawilżenia, wyprysków, koloru i powierzchni skóry oraz widoczności porów. Skóra nastolatka jest w naturalny sposób równomiernie nawilżona. Skóra osoby dorosłej niestety traci tę zdolność i często bywa nadmiernie przesuszona. U nastolatków wypryski pojawiają się na całym obszarze twarzy, ale dość szybko się goją. U dorosłych wypryski występują głównie na czole, brodzie i linii żuchwy. Goją się znacznie dłużej i często pozostawiają po sobie blizny. Niedoskonałości nasilają się w zależności od fazy cyklu. Koloryt skóry u nastolatków jest równomierny. U dorosłych cera jest często blada i ziemista, a jej koloryt nierównomierny z powodu przebarwień potrądzikowych. Nastolatkowie mają dość równą powierzchnię skóry. Dorośli mają nierównomierną powierzchnię skóry ze względu na blizny potrądzikowe. Widoczność porów u dorosłych jest znacznie większa.

U nastolatków trądzik postrzegany jest jako stan przejściowy, typowy dla okresu dojrzewania. U dorosłych kobiet problem ten postrzegany jest dużo negatywniej i niekiedy może stać się problemem społecznym. Dlatego w dorosłym wieku należy koniecznie podjąć się leczenia trądziku, co dzięki Vichy nie jest już tak trudne.
Na początek dobrze jest zrozumieć mechanizmy, które wywołują ten problem i zidentyfikować specyficzne symptomy. Im jesteśmy starsi, tym nasza skóra regeneruje się dłużej, a niedoskonałości stają się bardziej uciążliwe. Dlatego laboratoria Vichy stworzyły specjalną linię Normaderm, która odpowiada na potrzeby skóry kobiet zmagających się z trądzikiem i przetłuszczaniem skóry.

Jakie są przyczyny trądziku wieku dorosłego?

Na stan naszej skóry ma wpływ kilka czynników. Do czynników wewnętrznych można zaliczyć dziedziczenie, stan flory bakteryjnej i cykl hormonalny (aż 83% kobiet potwierdza, że niedoskonałości nasilają się w konkretnej fazie cyklu). Spośród czynników zewnętrznych możemy wymienić niedostateczną ilość snu, palenie, styl życia, zanieczyszczenia powietrza, promieniowanie UV oraz stres. Na te czynniki mamy relatywnie duży wpływ, więc należy starać się ich unikać.

Normaderm zmieni Twoje życie!

Jeśli masz ponad dwadzieścia czy trzydzieści lat i stale masz trądzik, prawdopodobnie nie ma jednej jego przyczyny. Zazwyczaj trądzik dorosłych wywołany jest kilkoma czynnikami. Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu, laboratoria Vichy stworzyły innowacyjną linię kosmetyczną Normaderm, której celem było umożliwienie kobietom przejęcia kontroli nad ich skórą i zmiana ich życia. Normaderm to kompleksowa pielęgnacja na wszystkie przejawy skóry problematycznej – brak nawilżenia, wypryski, przebarwienia, nierówna powierzchnia skóry oraz rozszerzone pory.

Linia Vichy Normaderm jest tak skuteczna dzięki odpowiedniemu połączeniu skladników aktywnych, które opracowaywano podczas trwających 11 lat badań. Rezultatem było ogłoszenie aż 13 patentów.

Substancje aktywne w linii Normaderm

Air Licium – absorbuje sebum; składa sie w 99% z powietrza; został stworzony w badaniach kosmicznych i jest najlżejszy na świecie.

Phe Rezorcyna – ma wyraźne dzialanie depigmentacyjne; redukuje produkcję melaniny.

Kwas salicylowy i LHA – dogłębnie oczyszcza i koi skórę z tendencją do niedoskonałości.

Gliceryna – zapewnia długotrwałe, 24-godzinne nawilżenie, nie pozostawiając na powierzchni skóry tłustej warstwy.

Jakie są rezultaty stosowania linii Normaderm po dwóch miesiącach?

 pl normaderm pressfile obr1

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakie produkty polecamy do stosowania?

Linia Vichy Normaderm zawiera kilka produktów, z których absolutną podstawę stanowią płyn micelarny, krem upiększający oraz preparat punktowy.

pl normaderm pressfile obr2

Płyn micelarny Vichy Normaderm

Delikatnie oczyszcza tłustą i problematyczną skórę i okolice oczu. Z łatwością usuniesz z jego pomocą makijaż. Nie trzeba go spłukiwać. Sama go stosuję i jestem z niego bardzo zadowolona.

Krem upiększający przeciw niedoskonałościom Vichy Normaderm

Nawilża i odżywia skórę. Ujednolica, wygładza i matuje skórę. Redukuje rozszerzone pory. Ma lekką konsystencję.

Preparat punktowy Hyaluspot

Izoluje stan zapalny i zapobiega jego pogłębieniu. Ma działanie antybakteryjne, oczyszcza pory i zapobiega powstawaniu blizn.


Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

SUMMER BLACK FRIDAY: Co wybrać z największej oferty promocyjnej tego lata?

SUMMER BLACK FRIDAY: Co wybrać z największej oferty promocyjnej tego lata?

Kiedy mówimy o Black Friday, prawdopodobnie wszyscy myślimy o dużych obniżkach w czasie przedświątecznego szaleństwa i polowania na prezenty. Ale czy ...

Cały artykuł

Koreańska pielęgnacja skóry, czyli 10 kroków do perfekcyjnego piękna

Koreańska pielęgnacja skóry, czyli 10 kroków do perfekcyjnego piękna

Kosmetyki koreańskie czy też k-beauty przeżywały swój boom na całym świecie już kilka lat temu, kiedy to wyszedł na jaw sekret pięknej cery Koreanek ...

Cały artykuł