Propozycje perfum dla osób spod znaku Skorpiona

notino.pl  |  8. 11. 2017  |  Dodaj komentarz

znak zodiaku

Skorpion to ósmy znak zodiaku, przypisany do żywiołu Wody. Skorpiony potrafią zrozumieć uczucia innych ludzi, same też charakteryzują się dużą wrażliwością. Osoby urodzone pod tym znakiem pociąga wszystko, co jest ukryte. To także jeden z powodów, dlaczego potrafią odgadnąć tajemnicę. Przed Skorpionami trudno coś ukryć, ale same też nie lubią zbyt wiele zdradzać. Niewiele osób potrafi rozpoznać, co naprawdę czują. Bliska są im ezoteryka, ale także seksualność. Często interesuje je również śmierć, ponieważ jest okryta tajemnicą. Są wytrzymałe i mają dużą zdolność regeneracji. Ich zaletą jest także silna wola.

Wśród negatywnych cech osób spod znaku Skorpiona są mściwość i niechęć do wybaczania. Odpłacając innym, czują się silne, ponieważ potrafią „wyczuć” sytuację i wiedzą, kiedy ich cel najbardziej to zaboli. Problemem może być także ich czarno-białe widzenie świata. Czasem Skorpiony mogą być też skłonne do żarliwości lub manipulacji.
To oczywiste, że osoby spod znaku Skorpiona muszą się skupić przede wszystkim na swoich pozytywnych cechach i zdolnościach. Nie można jednak ignorować ich słabych stron, które trzeba dobrze zrozumieć i spróbować je przewyciężyć. Można to osiągnąć w różny sposób. Jedną z możliwości jest wybór idealnych perfum. Również zapach ma bowiem w sobie określoną energię, która może pomóc danej osobie.

 

Propozycje perfum dla kobiet urodzonych pod znakiem Skorpiona

Kobiety spod znaku Skorpiona otacza tajemnicza, magnetyczna aura, którą jeszcze bardziej wzmocnią perfumy Tom Ford Black Orchid. Ich esencja emanuje kombinacją powabu, radości i pragnienia wszystkiego, co nowe i interesujące, a co przynosi ze sobą życie.

 

Ekskluzywne perfumy Yves Saint Laurent Black Opium pomagają ukazać światu tajniki kobiecego wnętrza, które zwykle u Skorpionów są głęboko ukryte. Dzięki temu zaciekawisz swoje otoczenie, a jednocześnie zyskasz możliwość czerpania z życia pełnymi garściami. W esencji zapachu nie brakuje zmysłowości, bez której nie obejdzie się żadna kobieta urodzona pod znakiem Skorpiona.

Propozycje perfum dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Skorpiona

Skorpiony pragną żyć pełnią życia i odsłaniać wszystko, co jest ukryte. Może się to wiązać z przekraczaniem różnych granic. I właśnie w taki nastrój mogą Cię wprawić perfumy Hugo Boss Hugo Man Extreme. Ich zapach wzmocni też Twoją męskość i charyzmę. Dzięki tym perfumom będziesz się czuć zawsze świeżo, nie opuści Cię poczucie wolności.

 

Dla większości Skorpionów noc jest naturalnym środowiskiem, umożliwiając im ukazanie swojej prawdziwej twarzy. Często właśnie w nocy możliwe jest spełnienie swoich pragnień i zmysłowych wyobrażeń. Na tych samych częstotliwościach nadają też perfumy Hugo Boss Bottled Night. W kompozycji zapachowej występują nuty ananasa, cytryny, drzewa sandałowego i migdałów. Z tymi perfumami nigdy nie poddasz się nudzie, zawsze czeka Cię coś emocjonującego.

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz: