1 Propozycje dla osób spod znaku Wodnika

notino.pl  |  13. 2. 2018  |  Dodaj komentarz

wodnik

Wodnik to jedenasty znak zodiaku, znajdujący się pod wpływem żywiołu powietrza. Główne cechy tego znaku to wolność i niezależność. To wartości, które Wodnik ceni ponad wszystko. Charakteryzuje go ponadto oryginalne podejście do życia. Dlatego też jest on w stanie zmieniać tradycję i codzienne zwyczaje, nadając im nową jakość. Nic zatem dziwnego, że Wodniki mają pozytywny stosunek do nowoczesnych technologii. Do ich mocnych stron należą również kreatywność i życzliwość.

Wodniki powinny, mimo wszystko, pracować nad przestrzeganiem różnych nakazów i przepisów dla dobra własnego i ogółu. Zwykle jednak nie znoszą ograniczeń do tego stopnia, że z błahego powodu mogą się stać buntownikami. Osoby spod znaku Wodnika są też bardzo tolerancyjne. Czasem jednak, ze względu na silną potrzebę wolności, może się zdarzyć, że przestaną się liczyć z otoczeniem.

Aby najlepiej wykorzystać drzemiący w Tobie potencjał, rozbudź go i wyeksponuj! Możesz to zrobić, dobierając i nosząc odpowiednie perfumy. Jeżeli dobierzesz zapach dla swojego znaku zodiaku, jego wibracja i energia może wzmocnić pozytywne cechy Twojej osobowości. Może też pomóc poradzić sobie z tymi trudnościami, które blokują czy hamują Twój rozwój.

Propozycje perfum dla kobiet spod znaku Wodnika

Kobieta Wodnik, marząca o życiu bez rygorystycznych formalności czy drobiazgowego planowania, doceni niewątpliwie kompozycję perfumy La vie Est Belle E´clat. To czysta kwintesencja spontanicznego stylu życia. Kobieta, która go wybierze, pozna zapach nieograniczonej wolności.

 

Perfumy, które niosą ze sobą tajemnicę, emanując przy tym indywidualnością i nieskrępowaną swobodą, to Calvin Klein Obssesed for Her. Ich woń doda Ci energii nawet wtedy, gdy będziesz zmęczona. Jednocześnie nie pozbawi Cię ona spokoju i pogody ducha. Ceniona na całym świecie marka Calvin Klein gwarantuje dodatkowo najwyższą jakość zapachu.

 

Propozycje perfum dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Wodnika

Marzeniem każdego Wodnika jest życie, które nie zna ograniczeń i zapewnia mnóstwo przestrzeni. Taki właśnie jest zapach Hugo Boss The scent intense. Perfumy te emanują czystą esencją męskiej namiętności i pasji. Nadają się szczególnie na wieczór i specjalne okazje.

 

Trudno znaleźć większy symbol niezależności i rebelii niż perfumy Armani Stronger with you. Z nim nie będziesz się obawiać nowych wyzwań, a wszelkie zaszłości, które Cię hamują, bez wahania zostawisz za sobą. Ten zapach wzmocni również Twoją intuicję i zmysły. Jego esencja to harmonijna kompozycja nut kardamonu, różowego pieprzu i liści fiołka.

 

A więc, Wodniku, jakie perfumy wybierzesz dla siebie?

Powiązane produkty

Komentarze

1 komentarzy

Komentarze do artykułu:
BOŻENA  |  2. 3. 2018 14:53:06
La Vie Est Bell to super perfum.Jestem nim zauroczona.Moi znajomi i mój mąż często mówią mi , że ładnie pachnę.Godny polecenia dla każdej kobiety . która kocha piękno.
odpowiedz
Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz: