Propozycje dla osób spod znaku Strzelca

notino.pl  |  7. 12. 2017  |  Dodaj komentarz

znak zodiaku

Strzelec to dziewiąty znak zodiaku, przypisany do żywiołu Ognia Strzelcy w kontaktach z innymi ludźmi są bardzo bezpośredni, w ich zachowaniu nie brakuje jednak także entuzjazmu i optymizmu. Ognisty charakter wskazuje na dużą aktywność, która popycha Strzelca do poszukiwania przygód. To dlatego Strzelec tak często wybiera się za granicę - pragnie poznawać inne kultury i różne ciekawe opinie. Znak Strzelca kojarzy się z edukacją, ale też z filozofią i religią. Bardzo ważne są ideały, które osoby urodzone pod tym znakiem motywują do wielu działań.

Życie komplikuje Strzelcom wspomniana już bezpośredniość, która ma też swoje ciemne strony. Są wśród nich pochopność i związana z tym nietaktowność. Strzelcy powinni też popracować nad większą skromnością i dotrzymywaniem obietnic. Entuzjazm również warto uzupełnić większą wytrwałością.

Nikogo z pewnością nie zaskoczy, że także osoby spod znaku Strzelca powinny wzmacniać swoje pozytywne cechy i zdolności. Jednocześnie muszą sobie uświadomić, nad jakimi słabościami należy pracować i jak najlepiej sobie z nimi poradzić. Można to osiągnąć w różny sposób. Jedną z możliwości jest wybór idealnych perfum. Również zapach ma bowiem w sobie określoną energię, która może pomóc danej osobie.

 

Propozycje perfum dla kobiet urodzonych pod znakiem Strzelca

Każda kobieta urodzona pod znakiem Strzelca ma charakter, który jeszcze bardziej wzmocnią perfumy DKNY Women Energizing 2011. Ich zapach kojarzy się też ze skłonnością do zabawy, elegancją i luksusem. Tych perfum można używać nie tylko w ciągu dnia, ale idealnie pasują także na wieczorne wyjścia. Cała ich esencja jest zamknięta w kwiatowych nutach.

 

Perfumy Acqua di Gioia zapewnią paniom spod znaku Strzelca tak potrzebną wewnętrzną równowagę, co może pomóc w zbalansowaniu ognistego elementu tego znaku. Ważna jest też inna cecha zapachu, czyli sprzyjanie relaksowi i odpoczynkowi. Sama esencja nie traci przy tym świeżości, czystości i uroku. Świeżości zapachu dodają liście mięty i cytryna. Nuty cytrusowe rozwijają się powoli, dochodząc do kwiatowego serca, w którym poczujesz jaśmin, piwonię i czerwony pieprz.

 

Propozycje perfum dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Strzelca

Perfumy Versace Eros są uważane za zapach zwycięzców. Każdy mężczyzna, któremu krąży w żyłach ognista energia, chce zostać zwycięzcą. Ten zapach wzmacnia drapieżność i przebojowość, ale jednocześnie nie brakuje mu pewnej nonszalancji. Esencja zawiera np. miętę, jabłko, zniewalające geranium i cedr. Perfum można używać w ciągu dnia i jednocześnie także na wieczorne imprezy.

 

Jeśli Strzelec chce się stać prawdziwym gentlemanem, musi czasem poskromić swoją bezpośrednią energie. Pomoże mu w tym także zapach Armani Code Profumo. Dzięki niemu, mężczyzna urodzony pod tym znakiem, może w sposób całkiem naturalny zmienić się w gentlemana. Zapach współgra również ze zdolnością do odczuwania radości życia, która jest cechą Strzelców już od urodzenia.

 

Strzelcy i wybrane rady dotyczące ich zdrowia

Uwaga na słońce

Ponieważ Strzelcy kochają podróże i poznawanie odległych rejonów świata, powinni bardzo uważać na poparzenia słoneczne, nie tylko w egzotycznych krajach nad morzem, ale też w zaśnieżonych górach. Dlatego powinni pamiętać o stosowaniu wysokiej jakości środków do opalania. Jednak na ich użyciu pielęgnacja się nie kończy.

Ważne są także preparaty po opalaniu, o których wiele osób zapomina. A właśnie te preparaty łagodzą podrażnienia skóry i pomagają zredukować jej zaczerwienienie.

Korzystne są też odpowiednie produkty żywnościowe. Nie ochronią wprawdzie przed słońcem, ale poprawią stan zdrowia skóry i przyspieszą jej regenerację po narażeniu na działanie promieniowania UV. Najważniejsze są produkty z beta karotenem, który znajdziemy np. w marchwi i pomidorach. Ważne jest też, aby jeść dużo owoców i warzyw ze względu na zawarte w nich przeciwutleniacze.

 

Relaks jest ważny

Strzelcy, nieustannie przepełnieni entuzjazmem, zapominają o odpoczynku. A nie powinni, ponieważ relaks umożliwi im odzyskanie utraconej energii. Warto wiedzieć, że ze znakiem Strzelca jest związany ośrodkowy układ nerwowy, który też czasem potrzebuje spokoju. Każdy Strzelec powinien zatem znaleźć coś, co pozwoli mu dosłownie „wyłączyć” umysł i ciało. W dzisiejszych czasach takich możliwości jest naprawdę wiele. A gdyby tak po ciężkim, spędzonym w pracy dniu zapalić świeczkę z serii Luminum Candle?

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Najnowsze, świeże perfumy na wiosnę!

Najnowsze, świeże perfumy na wiosnę!

Wiosną dobrze jest przewietrzyć szafę, odświeżyć odcień włosów i sprawić sobie radość nowym zapachem - właśnie u nas, w Notino! Wchodzisz w to? Zatem ...

Cały artykuł

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Osoby spod znaku Ryb są chyba najbardziej opiekuńcze spośród wszystkich znaków zodiaku. To nie przypadek, że Ryby bardzo często pracują w służbach ...

Cały artykuł