Propozycje dla osób spod znaku Byka

notino.pl  |  4. 5. 2018  |  Dodaj komentarz

znaki zodiaku

Byk to drugi ze znaków zodiaku. Należy do żywiołu ziemi, dlatego jest bardziej praktyczny i dobrze orientuje się w kwestiach materialnych. Do jego silnych stron należy również spokój, stabilność i cierpliwość. Lubi korzystać z życia i charakteryzuje się rozwiniętym poczuciem estetyki.

Do wad Byka należy nieumiejętność szybkiego reagowania na zmiany. Byki niechętnie zmieniają to, co sprawdzone. Są też znane ze swojej zawziętości. Osoby urodzone pod tym znakiem potrzebują pewności w życiu, dlatego może się czasem wydawać, że mają obsesję na punkcie pieniędzy. Z drugiej strony, zazwyczaj są bardzo gospodarne. Ponadto Byk nie powinien przesadzać z dobrym jedzeniem i piciem, jeżeli nie chce przybrać na wadze.

Wybór odpowiednich perfum może wzmocnić je w procesie samorozwoju, ponieważ energia zapachu działa na każdego. A jeżeli jest właściwie ukierunkowana, pomoże Bykom wykorzystać cały ich potencjał. 

Propozycje perfum dla kobiet urodzonych pod znakiem Byka

Kobiety spod znaku Byka zwykle lubią przebywać w otoczeniu roślin i przyrody. Natura również je kocha, dlatego Byki często wybierają życie w otoczeniu zadbanych, zielonych i pachnących ogrodów, wspaniałych tarasów czy przynajmniej uroczych balkonów. Dlatego odpowiednie dla nich będą perfumy Boucheron Quatre. Jest to kwiatowo-owocowy zapach, podkreślający elegancję, kobiecość i naturalność. Nawet ich klasyczny flakon został zaprojektowany ze starannością i wyczuciem stylu.

Perfumy emanują nutami cytrusów, kwiatów, owoców i drzewa cedrowego. Istotnym elementem jest też kaszmir, białe piżmo, wanilia i karmel.

Cieszyć się każdym dniem. To hasło, którym kieruje się wiele Byków. Wyborne jedzenie, wykwintne napoje i ekstatyczne miłosne uniesienia z ukochaną osobą dają bez wątpienia wiele radości i szczęścia. Do ideału może Cię zbliżyć nowość marki Armani, perfumy Sí Passione. Ten zapach podkreśli Twoje wewnętrzne piękno - trudno będzie przejść obok Ciebie obojętnie...

Perfumy skomponowane są z nut czarnej porzeczki, gruszki, różowego pieprzu oraz jaśminu. Istotną rolę odgrywa ponadto wanilia i ziemisto-drzewny aromat.

Propozycje perfum dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Byka

Każdy Byk potrzebuje odpoczynku od codziennych obowiązków. Może mu w tym pomóc nowa woda toaletowa dla mężczyzn, Hugo Boss Hugo Man. Ten luksusowy zapach będzie Cię inspirować do stworzenia swojego niepowtarzalnego, nowoczesnego stylu. Z nim każdego dnia będziesz mógł wyrazić swoje pragnienia i emocje.

Esencja zawiera nuty cytrusów, drzewa sandałowego i goździków wymieszanych z mchem. Istotnym elementem jest tu również zmysłowy wetiwer.

Byki, które mają intuicyjny zmysł do finansów, mogą łatwo to światu udowodnić. Nie jest przecież niczym skomplikowanym wydawanie ogromnych kwot na pielęgnację cery i ciała czy na zapachy. Ale sztuką jest wydać mniej, a uzyskać podobny efekt, zapewniając sobie przy tym wysoką jakość zakupionych kosmetyków. Wystarczy bowiem wybrać perfumy Jaguar Classic Gold. Ich zapach doda Ci elegancji i podkreśli Twoją charyzmę, dzięki czemu osiągniesz sukces wszędzie, gdzie się pojawisz. Ucieszy Cię również piękny flakon.

W skład esencji perfum wchodzą bergamotka, limonka i jabłko. Później pojawia się wyczuwalna woń kwiatu pomarańczy i drewna tekowego. Całość uzupełnia piżmo, wanilia i paczula.

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Lwa

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Lwa

Lwy są piątym znakiem zodiaku i przynależą do żywiołu ognia. Ich główną motywacją jest dążenie do samowystarczalności i zdobycia silnej pozycji, ...

Cały artykuł

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Raka

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Raka

Raki są czwartym z kolei znakiem Zodiaku, a ich żywiołem jest woda. Najważniejsze są dla nich silne relacje z domem i rodziną, dla których są w ...

Cały artykuł