Opalenizna jest trendy!

Kasia  |  26. 5. 2014  |  Dodaj komentarz

samoopalovaky

Na pewno wszyscy zgodzą się z tym, że z opalenizną każdemu do twarzy. Nie czekaj na lato, pięknie opaloną skórę możesz mieć już teraz dzięki produktom samoopalającycm. Nadają one skórze piękny odcień w łatwy i szybki sposób, a przy tym nie są szkodliwe w przeciwieństwie do promieniowania UV.

Podstawą jest wybór odpowiedniego produktu oraz uniknięcie błędów podczas jego aplikacji, ponieważ efekt użycia produktu niskiej jakości lub nałożenie go w niewłaściwy sposób może być naprawdę nieprzyjemny. Przeczytaj poniższy artykuł opisujący triki, dzięki który dowiesz się, jak właściwie stosować produkty samoopalające oraz które z nich są uważane za najlepsze na rynku.

Jak we właściwy sposób stosować kremy samoopalające?

  • Przed aplikacją kremu samoopalającego należy wykonać peeling, który sprawi, że skóra będzie gładka, a dzięki temu nie powstaną ciemne smugi.
  • Dokładnie osusz skórę ręcznikiem i posmaruj ją kremem nawilżającym, zwłaszcza na łokciach, kolanach, kostkach oraz na nosie.
  • Dostosuj produkt do opalania do odcienia swojej skóry, a nie zgodnie z tym, jaki odcień chcesz uzyskać. Zawsze lepiej jest odczekać 2-4 aplikacje zanim uzyskasz pożądany odcień.
  • Krem nakładaj dłonią (możesz użyć rękawiczek ochronnych). Zawsze aplikuj maksymalnie jedną łyżeczkę kremu na raz i rozsmaruj okrężnymi ruchami w kierunku do góry. Ręce i dłonie pozostaw na koniec.
  • Uwaga na twarz! Aplikuj naprawdę niewielką ilość kremu za pomocą opuszków palców w kierunku od wewnątrz do zewnątrz. Uważaj na okolice nosa oraz nad górną wargą, ponieważ skóra w tym miejscu jest bardziej wysuszona i ma tendencję do większej absorbcji koloru.
  • Poczekaj minimalnie 10 minut zanim skóra wchłonie krem. Następnie użyj pudru dla dzieci, który utrwali kolor. Nie bierz prysznica przez następne 6-8 godzin.
Jak pozbyć się smug? Wystarczy pocierać wybrane miejsce połówką cytryny przez około dwie minuty.

Które produkty samoopalające należą do najlepszych na rynku?

Propozycja dla skóry wrażliwej spray samoopalający Bioderma Photoderm Autobronzant

Jeśli chcesz szybko uzyskać efekt opalenizny, wypróbuj:

Poleć innym swój ulubiony kosmetyk samoopalający…

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Lubisz opalać się na słońcu? Odkryj najlepsze produkty po opalaniu

Lubisz opalać się na słońcu? Odkryj najlepsze produkty po opalaniu

Piękna opalenizna stanowi nieodzowny element każdych wakacji. Ale z pewnością zauważyłaś, że Twoja skóra po opalaniu staje się bardziej wysuszona i ...

Cały artykuł

Peeling do włosów: Pozwól skórze głowy wreszcie odetchnąć

Peeling do włosów: Pozwól skórze głowy wreszcie odetchnąć

Regularnie stosujesz peeling na twarz i całe ciało. Nie zapominasz jednak o czymś? Na taką samą pielęgnację zasługuje również skóra Twojej głowy ...

Cały artykuł