List do Św. Mikołaja, cz. I, czyli prezenty polecane przez naszych pracowników działu zakupów

notino.pl  |  16. 11. 2016  |  Dodaj komentarz

propozycje prezentów na święta

Niewiele osób zna się na produktach, które sprzedajemy, tak dobrze, jak nasi pracownicy działu zakupów. Mają bowiem z nimi kontakt codziennie, wiedzą, co się najlepiej sprzedaje (nie tylko u nas, ale też na świecie) i wiedzą dlaczego. Umieją poradzić, co warto kupić, a czym lepiej nie zaprzątać sobie głowy. Zawsze zanim zacznę kupować prezenty na święta, idę się z nimi poradzić. Pomyślałam, że w tym roku mogliby poradzić również Wam. Mam nadzieję, że ten artykuł będzie dla Was inspiracją i pomoże w wyborze prezentów, które z pewnością sprawią radość obdarowanym.

propozycje prezentów

Michał, senior działu zakupów (4 lata w notino.pl)

Kupuje perfumy dla notino już dość długo, więc doskonale wie, które są najlepsze. Jeśli chcecie podarować w prezencie perfumy, nie wystarczy, że będą miały piękny zapach. Powinny być trwałe, mieć ładny flakon i „to coś”. Michał wybrał dla Was produkty, których sam używa. Wybierz jeden z nich, a na pewno się nie zawiedziesz.

Wszystkie propozycje Michała znajdziesz TUTAJ.

propozycje prezentów 1

Bartek, pracownik działu zakupów (3 lata w notino.pl)

Codziennie śledzi statystyki sprzedaży, więc dokładnie wie, które perfumy utrzymują się na liście najchętniej kupowanych, i to nie tylko u nas, ale też na świecie. Tylko najlepsze perfumy pozostają bestsellerami przez kilka lat, ponieważ klienci chętnie kupują je ponownie, bo nie mają konkurencji. Bartek wybrał dla Was najlepsze jego zdaniem produkty.

Wszystkie propozycje Bartka znajdziecie TUTAJ.

propozycje prezentów 2

Paulina, pracownik działu zakupów (2 lata w notino.pl)

Paulina zna nasze produkty jak własną kieszeń i jako pierwsza dowiaduje się o wszystkich nowościach, więc potrafi wskazać, które są warte uwagi. Poza tym wie, co jest absolutnym hitem. Zainspirujcie się jej listą prezentów gwiazdkowych. Ja z pewnością również na nią zajrzę.

Wszystkie propozycje Pauliny znajdziecie TUTAJ.

propozycje prezentów 3

Andrzej, pracownik działu zakupów (3 lata w notino.pl)

Andrzej sporządził dla Was listę perfum i kosmetyków, które z pewnością ucieszą dziewczynę, siostrę czy mamę. Część z nich kupił już w poprzednich latach, a pozostałe planuje podarować na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Możecie mu spokojnie zaufać ;)

Propozycje Andrzeja znajdziecie TUTAJ.

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz: