2 Jak dobrać perfumy dla Panny

notino.pl  |  24. 8. 2017  |  Dodaj komentarz

Panna to szósty znak zodiaku, będący pod wpływem żywiołu ziemi. To właśnie dzięki niemu osoby spod tego znaku bardzo dobrze radzą sobie w sprawach praktycznych. Zwykle są pracowite i mogą polegać na swoich zdolnościach analitycznych, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Wiąże się z tym również duża potrzeba utrzymania porządku. Osoby urodzone pod tym znakiem są bardzo racjonalne.

znameni panny 2

Nawet Panny mają jednak swoje słabsze strony. Przywiązywanie zbyt dużej wagi do szczegółów może się łatwo przerodzić w skrajny perfekcjonizm. Utrudnia to relacje społeczne i uniemożliwia rozróżnienie, co jest naprawdę ważne, a czym nie ma sensu się głębiej zajmować. Kolejnym problemem, z którym mogą spotkać się osoby spod tego znaku, jest mniejsza pewność siebie.

Panny powinny się skupić na rozwoju pozytywnych aspektów swojej osobowości. Cechy charakteru, które generują trudności, należy zrozumieć, zaakceptować i nauczyć się nad nimi panować. Można w tym celu zastosować różne sposoby. Jednym z nich jest niewątpliwie stosowanie odpowiednich perfum. Zapach niesie bowiem w sobie energię, która może nam pomóc.

Jak dobrać perfumy dla kobiet urodzonych pod znakiem Panny

Większość kobiet spod znaku Panny przywiązuje dużą wagę do szczegółów, co sprawia, że są bardziej wymagające. Jeżeli jesteś osobą pewną siebie, dobrym wyborem będą perfumy Burberry Body.  To zapach na każdą okazję. Można go nosić nie tylko w ciągu dnia, ale także podczas uroczystej kolacji. Nieprzypadkowo markę Burberry pokochała brytyjska rodzina królewska.

znameni panny 3

Jeżeli od czasu do czasu „dopada” Cię przygnębienie, związane ze spadkiem samooceny, wypróbuj perfumy Hugo Boss Deep Red. Ich esencja obudzi w Tobie radość i optymizm, dodając pewności siebie. Aromat perfum zapewni Ci również niezapomniane przeżycia zmysłowe. Kompozycja zapachowa zawiera czarną porzeczkę, frezję, gruszkę, czerwone pomarańcze, wanilię i imbir.

Jak dobrać perfumy dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Panny

Jak już wspomniano, Panna jest znakiem żywiołu ziemi. Dlatego mogą Ci się spodobać perfumy unisex Calvin Klein CK Be. Na jego połączenie z ziemskim żywiołem wskazuje już elegancki, czarny flakon. Wrażenie to wzmacnia drzewny aromat o oryginalnej, bardzo przyjemnej esencji. Dużym plusem perfum jest przedłużona trwałość zapachu, który doda Cię energii i podkreśli Twoją osobowość.

znameni panny 4

Osoby spod znaku Panny tęsknią często za momentami pełnego relaksu, nieokiełznanej namiętności i wigoru. To wszystko ukryto w perfumach Antonio Banderas Blue Seduction. Hiszpański aktor w wielu filmach odgrywał role uwodzicielskich amantów. Dlatego nie dziwi fakt, że esencja perfum wzmacnia seksapil i męskość. Aromat skomponowany został z nut czarnej porzeczki, melona, mięty, gałki muszkatołowej, ambry, zapachu drewna, cappuccino i zielonego jabłka.

Powiązane produkty

Komentarze

2 komentarzy

Komentarze do artykułu:
Barbara  |  14. 7. 2018 11:43:14
Zgadzam się z powyższym komentarzem. CK BE ma fatalna trwałość tzn. jej brak.
odpowiedz
damian  |  24. 1. 2018 10:52:00
Co znaczy "przedłużona trwałość"? Bo mam wrażenie, że to pustosłowie. CK Be ma fatalną trwałość, której nikt nigdy nie przedłużał...
odpowiedz
Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Lwa

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Lwa

Lwy są piątym znakiem zodiaku i przynależą do żywiołu ognia. Ich główną motywacją jest dążenie do samowystarczalności i zdobycia silnej pozycji, ...

Cały artykuł

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Raka

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Raka

Raki są czwartym z kolei znakiem Zodiaku, a ich żywiołem jest woda. Najważniejsze są dla nich silne relacje z domem i rodziną, dla których są w ...

Cały artykuł