Hygge II: wymarzona romantyczna jesień

notino.pl  |  26. 10. 2018  |  Dodaj komentarz

hygge

Liście i temperatury spadają, ranki są mgliste, a wieczory przychodzą coraz szybciej. Razem z nimi pojawia się chęć, aby zanurzyć się w przytulnej atmosferze domowego zacisza, podkreślonej tym, co nazywa się północnym stylem życia hygge. Zaparz więc herbatę, zawiń się z nami w ciepły koc i daj się uwieść inspirującym, pachnącym świecom.

Jeżeli wciąż nie wiesz, jak stworzyć wokół klimat hygge, pomoże Ci w tym ostatni artykuł na temat hygge. Jeśli jednak masz już pewne wyobrażenie, zapraszamy na kolejną wycieczkę do świata przytulności w naszej sekcji hygge!

Dla wszystkich zmysłów

W stylu hygge ważne jest też to, że gra na wszystkich zmysłach. Cieszy oczy (jest piękny). Jest miły w dotyku, ponieważ lubi przyjemne materiały (atłasowe koce, miękkie drewno…). Istotny jest też węch, zapachu gra tu ważną rolę. A w takiej atmosferze ma się chęć na dobre jedzenie i chill out przy dźwiękach muzyki.

Na muzyce się nie znamy, ale mamy coś dla uszu! Są to zaskakujące świece Woodwick! Dzięki specjalnym knotom, które podczas palenia trzaskają, jak drewno w kominku, są stworzone do hygge. Podobają nam się wszystkie, ale koniecznie wypróbuj Woodwick Pomegranate!

hygge

Magia dyfuzorów

Dom można też wypełnić zapachem dyfuzorów, jedne z najpiękniejszych oferuje włoska marka Culti, specjalista od luksusowych zapachów do wnętrz. Do stylu hygge pasuje na przykład Culti Stile Mountain, przywołujący górską ciszę. Dyfuzory można uzupełniać, do wielu z nich mamy testery! Culti ma w ofercie również odświeżacze powietrza w sprayu i zapachy do szaf! Co powiesz na pudrowy, świeży Culti Home Tessuto?

 

 

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Zimowe „must have“: zakupy pełne urody

 Zimowe „must have“: zakupy pełne urody

Kiedy dni stają się krótsze i otacza nas nostalgia związana z nadejściem jesieni, poddajemy się marzeniom o przytulnych czterech kątach i wpadamy w ...

Cały artykuł

KONKURS: Luksusowe zapachy do domu: jakie pasują do Ciebie i Twojego mieszkania?

KONKURS: Luksusowe zapachy do domu: jakie pasują do Ciebie i Twojego mieszkania?

Wszystko jedno, czy dzielisz kawalerkę z przyjaciółmi, czy urządzasz własny dom. Zapach, który powita Cię po wejściu do mieszkania, powinien być taki ...

Cały artykuł