Farbowanie może włosy nawet wzmacniać!

notino.pl  |  18. 9. 2013  |  Dodaj komentarz

Jeśli pragniesz farby do włosów, która doskonale ufarbuje Twoje włosy bez ich uszkadzania, bez ściekającej farby oraz nieprzyjemnego zapachu, wypróbuj ekskluzywny produkt do włosów z nowej serii Olia od Garnier. To absolutna rewolucja w domowym farbowaniu włosów!

Nowa technologia farbowania włosów

Farby do włosów Garnier Olia wykorzystują wyjątkową i zupełnie przełomową technologię ODS (Oil Delivery System) oraz produkowane są na bazie czystych olejków naturalnych.

Farby zaskoczą Cię przyjemnym aromatem kwiatów oraz jedwabistą konsystencją, która sprawia, iż farba nie ścieka podczas aplikacji. Opatentowany olejkowy skład dodatkowo odżywia Twoje włosy i poprawia ich kondycję. Farba zatem działa również jako odżywcza maseczka do włosów!

Moc naturalnych olejków Seria farb Olia absolutnie zmieniła cały proces farbowania. Unikalna technologia dwudziestu dwóch patentów nie zawiera amoniaku. Zastąpiony on został przez sole amonowe – MEA. Amoniak zawarty we wszystkich pozostałych farbach do włosów drażni skórę głowy, niszczy włosy i nieprzyjemnie pachnie podczas aplikacji.

Używając farb Garnier Olia unikniesz powyższych nieprzyjemności! Farby Olia zawierają wysoką koncentrację kwiatowych olejków z kamelii, słonecznika, passiflory oraz kwiatu cytrynowego (limnanthes), które sprawią, że kolor Twoich włosów będzie bardziej syty oraz intensywny. Zapewnią również stuprocentowe pokrycie siwych włosów i sprawią, że Twoje włosy staną się bardziej jedwabiste i pełne blasku. Zawartość olejków w farbie wynosi aż 60%!

Czarujące kolory.

Szeroka gama kolorów Garnier Olia oferuje 25 bogatych i wyrazistych odcieni, które dodadzą Twoim włosom wyjątkowego blasku.

Masz do wyboru siedem olśniewających odcieni blond, dwa intensywne, żywe odcienie czerwieni, oraz osiem lśniących, przepięknych odcieni brązu. Oferta zawiera również eksluzywny odcień fioletu oraz trzy odcienie czerni. Jest to naprawdę intensywna pielęgnacja Twoich włosów!

Dzięki farbom Olia Twoje włosy będą doskonale odżywione i pielęgnowane bez jakichkolwiek niepożądanych efektów. Olejki działają na wewnętrzną oraz zewnętrzną strukturę włókna włosa, otulając każdy włos z osobna i znacznie wzmacniając jego strukturę. Po ufarbowaniu kolor Twoich włosów stanie się intensywny i błyszczący, a same włosy będą bardziej jedwabiste w dotyku. To prawdziwa rewolucja w domowym farbowaniu włosów! Farba utrzymuje się na włosach, nie niszczy ich struktury, nie ścieka oraz pozostawia po sobie przepiękny aromat kwiatów.

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Pielęgnacja włosów w trzech prostych krokach

Pielęgnacja włosów w trzech prostych krokach

Możesz mieć piękne, zdrowe, pełne blasku i energii, zregenerowane włosy w zaledwie trzech krokach. W jaki sposób? Wystarczy odpowiednia pielęgnacja z ...

Cały artykuł

Tutorial: Prosta fryzura na imprezę roku 2020

Tutorial: Prosta fryzura na imprezę roku 2020

Influencerka Míša zaprezentowała dla nas piękną, a przede wszystkim prostą fryzurę, odpowiednią na każdą większą okazję. Jeśli masz długie włosy, jej ...

Cały artykuł