Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Wodnika

notino.pl  |  28. 1. 2019  |  Dodaj komentarz

horoskop

Wodniki są bez wątpienia najbardziej niezależne spośród wszystkich znaków Zodiaku. Nie lubią ograniczeń i starają się odróżnić od innych. Potrzeba bycia oryginalnym może się objawiać niekonwencjonalnymi poglądami, postępowaniem, ubiorem czy choćby kolorem włosów. W takim przypadku przydadzą się kosmetyki do włosów farbowanych. Wodnikom będą odpowiadać awangardowe kolory, np. fioletowy, niebieski, różowy i szary.

Znak ten zazwyczaj charakteryzuje pozytywne nastawienie do nowoczesnych technologii, co przejawia się poszukiwaniem i sięganiem po nowatorskie urządzenia i rozwiązania w życiu codziennym. Osoby spod tego znaku są też bardziej otwarte na niestandardowe formy mieszkania. Jednakże nawet Wodnik z wielką przyjemnością ozdabia wnętrza, w których przebywa. Inspirację dla niego może stanowić szklany świecznik na świece zapachowe Yankee Candle Glass Bucket.

Wodniki są bardzo przyjacielskie i chętnie dzielą się swoją opinią czy wiedzą. Z drugiej strony nie spodziewaj się po nich silniejszych emocji. Oczywiście posiadają uczucia, ale żywioł powietrza, do którego należą, sprawia, że są bardzo racjonalne, czasem wręcz zdystansowane. Znak Wodnika nie przepada za regułami i regulaminami, nie widząc problemu w ich łamaniu. Przy profilaktyce zdrowotnej powinien zwrócić uwagę na ryzyko powstania żylaków w okolicy łydek.

perfumy dla kobiet

Zapachy dla kobiet spod znaku Wodnika

Perfumy Armani Sì należą do grupy zapachów wprost stworzonych dla znaku Wodnika. Uosabiają nowoczesny styl życia, podkreślający niezależność, ale i uwzględniający zmysłową stronę kobiecości. Esencja zapachu podkreśla czar i elegancję, sprawiając, że staniesz się jeszcze bardziej zniewalająca. Te perfumy znanej na całym świecie marki Giorgio Armani nadają się na każdą okazję.

Kolejnym zapachem, który docenią kobiety urodzone pod znakiem Wodnika, jest Lacoste Pour Femme. Wspiera wyrażanie emocji, co dla powietrznych znaków ma ogromne znaczenie. Dodatkowo podkreśla zmysłowość i naturalność każdej kobiety. Jego esencja harmonizuje z niekonwencjonalnym podejściem do życia. Perfumy nadają się do noszenia na co dzień, należy jednak podkreślić, że sprawdzą się szczególnie w gorące, letnie dni.

perfumy dla mężczyzn

Perfumy dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Wodnika

Znak Wodnika nie znosi nawet najmniejszej presji. W tym duchu należy wybierać zapach, który powinien być niewymuszony i zapewniać odpowiednio dużą dozę swobody. Takie właśnie są perfumy Calvin Klein Eternity Aqua for Men. Ich woń pomaga podejmować odważne decyzji, a ponadto stanowią kwintesencję nowoczesnego i niebanalnego zapachu. Wprowadzono go na rynek dopiero w 2010 roku. Jest idealny do noszenia na co dzień.

Wodnikom, dla których wolność stanowi wartość najwyższą, tak ekstremalne podejście do życia może czasami uniemożliwiać osiąganie założonych celów. W takim przypadku idealne będą perfumy Hugo Boss Boss Bottle Tonic, które towarzyszą ludziom sukcesu. Ich wielką zaletą jest ponadto świeża esencja, która w okamgnieniu usuwa zmęczenie. A ponieważ mówimy o zapachu dla Wodnika, są też nowoczesne i ponadczasowe.

Pozostałe propozycje perfum i kosmetyków dla osób spod znaku Wodnika znajdziesz tutaj.

 

 

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Byka

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Byka

Byki to drugi z kolei znak Zodiaku. Przynależąc do żywiołu Ziemi, praktycznie podchodzą do życia i zwykle dobrze sobie radzą w sprawach finansowych ...

Cały artykuł

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Osoby spod znaku Ryb są chyba najbardziej opiekuńcze spośród wszystkich znaków zodiaku. To nie przypadek, że Ryby bardzo często pracują w służbach ...

Cały artykuł