2 Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Wagi

notino.pl  |  5. 10. 2018  |  Dodaj komentarz

horoskop

Wagi są zazwyczaj bardzo lubiane ze względu na przyjacielski i bezkonfliktowy charakter. Z tego względu Wagi lubią też przebywać z innymi. Osoby spod tego znaku starają się żyć w harmonii i zachowywać dobry nastrój. Wszelkie spory i konflikty są im obce.

To także jedna z głównych przyczyn, dlaczego niekiedy nie są pewne swoich wyborów. Zawsze chcą podjąć najlepszą decyzję. Dlatego też dobrze, jeśli zrobią czasem coś niewłaściwego, tak jak Ewa w raju. Pierwszym krokiem bez ryzyka może być wosk do lampy aromatycznej Yankee Candle o nazwie zakazany owoc.

Osoby spod znaku Wagi mają rozwinięte poczucie estetyki i zmysł piękna. Kobiet zazwyczaj potrafią dobrać najlepszy makijaż, który podkreśla ich urodę. Często też odznaczają się naturalnym urokiem, dzięki czemu z upływem lat nie tracą nic ze swojego czasu. Pomóc mogą im w tym również specjalne kremy do twarzy.

znak zodiaku

Zapachy dla kobiet spod znaku Wagi

Wagi mają rozwinięty zmysł piękna i lubią drobne przyjemności. Dlatego idealne są dla nich perfumy Lancôme La Vie Est Belle. Ich esencja wzmacnia pozytywne podejście do życia, tak charakterystyczne dla Wagi. Miłym bonusem perfum jest też zwiększenie pewności siebie bez ograniczeń i nakazów, co może się przydać zwłaszcza mniej zdecydowanym osobom. Zapach nadaje się na każdą okazję.

Mało która kobieta odznacza się takim urokiem, jak Waga. A jeżeli urok ten wzmocnią jeszcze perfumy Yves Saint Laurent Mon Paris, nikt nie będzie w stanie się jej oprzeć. Energia tego zapachu zmusza do wyjścia z domu lub z pracy i znalezienia czasu dla przyjaciół. Esencja perfum tworzy wokół delikatną aurę, która naturalnie wpasowuje się w bezkonfliktowy i zrównoważony charakter Wagi.

znaki zodiaku

Perfumy dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Wagi

Wystarczająca ilość energii nie tylko na wieczorne aktywności, ale także w ciągu dnia to klucz do sukcesu każdego mężczyzny. To właśnie zapewniają perfumy Hugo Boss Boss Bottled Intense. Ich esencja pomoże Ci wyeliminować sytuacje, w których nie jesteś w stanie podjąć decyzji. Nie chodzi przy tym o samą pomoc w wyborze, ale raczej o motywację do nowoczesnego i intensywnego stylu życia. Dzięki temu zyskasz też podziw wśród kobiet, co na pewno doceni każda Waga.

Jeżeli chcesz mieć większy wpływ na otoczenie, wypróbuj perfumy Gucci Guilty Absolute. Ich zapach doda Ci męskiej charyzmy, która w połączeniu z wrodzoną dyplomacją i przyjacielskim podejściem pozwoli otworzyć każde drzwi. I to bez względu, czy będą to drzwi do serca ukochanej, czy też do kariery. Perfumy mają w sobie także pasję i nastawienie na cel, czyli cechy, którym na pewno nie dasz o sobie zapomnieć.

 

 

Powiązane produkty

Komentarze

2 komentarzy

Komentarze do artykułu:
Marcin  |  7. 10. 2018 9:47:05
Czy będzie dostępny Dezodorant Aesop w wersji Herbal? Z góry dziękuję za info
odpowiedz
iperfumy.pl  |  10. 10. 2018 9:43:03
Witaj Marcinie, aktualnie produkt nie jest dostepny u żadnego z naszych dostawców. Pozdrawiamy
odpowiedz
Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Byka

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Byka

Byki to drugi z kolei znak Zodiaku. Przynależąc do żywiołu Ziemi, praktycznie podchodzą do życia i zwykle dobrze sobie radzą w sprawach finansowych ...

Cały artykuł

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Osoby spod znaku Ryb są chyba najbardziej opiekuńcze spośród wszystkich znaków zodiaku. To nie przypadek, że Ryby bardzo często pracują w służbach ...

Cały artykuł