Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

notino.pl  |  4. 3. 2019  |  Dodaj komentarz

znaki zodiaku

Osoby spod znaku Ryb są chyba najbardziej opiekuńcze spośród wszystkich znaków zodiaku. To nie przypadek, że Ryby bardzo często pracują w służbach medycznych lub jako społecznicy. Niestety, wodny trygon powoduje, że czasem brakuje im przysłowiowego łutu szczęścia. Dobrym sposobem na odwrócenie złego losu może być podkreślenie osobowości i wyglądu, w czym pomoże Ci np. róż czy bronzer. Warto pamiętać, że do Ryb najbardziej pasuje błękit, fiolet i ich odcienie.

Umiejętność współodczuwania i empatia charakterystyczna dla Ryb sprawiają, że osoby spod tego znaku mają niekiedy zamiłowanie do mistycyzmu czy technik medytacyjnych. Aby zapewnić koncentrację niezbędną w medytacji, Twoje otoczenie powinno być pełne spokoju i harmonii. Pomoże Ci w tym relaksująca muzyka oraz zapach lampy aromatycznej, wypełnionej na przykład woskiem Yankee Candle.

Typowa Ryba to marzycielka o bogatej wyobraźni, co często zdarza jej się wykorzystywać również w działalności artystycznej. Cecha ta potrafi jednak sprawić, że Ryby nie podchodzą praktycznie do życia. Brak wsparcia w tej dziedzinie może je narazić na straty finansowe czy zaprzepaszczenie zawodowych szans, ponieważ bardzo łatwo wykorzystać ich łatwowierność. W profilaktyce zdrowotnej Ryby powinny zwracać uwagę przede wszystkim na stopy oraz układ limfatyczny.

znaki zodiaku

Perfumy dla kobiet spod znaku Ryb

Żadna kobieta spod znaku Ryb nie powinna przegapić perfum Lancôme La Nuit Trésor. Ryby zazwyczaj uwielbiają długie noce pełne tajemniczości i magicznego spokoju. Taką właśnie energię ma w sobie aromat tych perfum. Zapach pozwala zapomnieć o codziennych troskach, przynosząc wewnętrzną harmonię pełną miłości. Stylowym dodatkiem jest flakon, który ma kształt diamentu.

Kolejna propozycja dla kobiet spod znaku Ryb to perfumy Davidoff Cool Water Woman. Już sama nazwa zdradza, że zapach przynosi niczym nieograniczone orzeźwienie, porównywalne z zanurzeniem się w chłodnej wodzie w letni dzień. Dzięki niemu możesz doświadczać życia w sposób zgodny z naturą, bez niepotrzebnych zmartwień, wolna. Z tym zapachem będziesz świadoma piękna otaczającego Cię świata. Perfumy nadają się do noszenia na co dzień i pasują do nowoczesnego stylu życia.

znaki zodiaku

Perfumy dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Ryb

Osobom urodzonym pod znakiem Ryb często brakuje energii czy przebojowości, co zwłaszcza u mężczyzn może być postrzegane jako wada lub słabość. Lekarstwem na brak pewności siebie mogą być perfumy Calvin Klein Eternity Flame for Men. Dzięki nim poczujesz entuzjazm i pasję, których Ci brakuje. Jednocześnie zapach jest uzależniający i uwodzicielski, sprzyjający miłości... Świetne perfumy nie tylko na dzień, ale i na specjalne okazje.

Kolejnym sposobem na podkreślenie osobowości są perfumy Armani Emporio Stronger With You. Ten zapach uczyni Cię eleganckim, uważnym i pewnym siebie mężczyzną, który potrafi odpowiadać na nowe wyzwania. Jednocześnie sprawi, że będziesz cieszyć się dniem dzisiejszym, życiem tu i teraz, dzięki czemu będziesz nie tylko szczęśliwy, ale i bardziej atrakcyjny... Zapach możesz nosić na każdą okazję. 

 

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Byka

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Byka

Byki to drugi z kolei znak Zodiaku. Przynależąc do żywiołu Ziemi, praktycznie podchodzą do życia i zwykle dobrze sobie radzą w sprawach finansowych ...

Cały artykuł

Najnowsze, świeże perfumy na wiosnę!

Najnowsze, świeże perfumy na wiosnę!

Wiosną dobrze jest przewietrzyć szafę, odświeżyć odcień włosów i sprawić sobie radość nowym zapachem - właśnie u nas, w Notino! Wchodzisz w to? Zatem ...

Cały artykuł