Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Lwa

notino.pl  |  13. 8. 2019  |  Dodaj komentarz

horoskop

Lwy są piątym znakiem zodiaku i przynależą do żywiołu ognia. Ich główną motywacją jest dążenie do samowystarczalności i zdobycia silnej pozycji, która umożliwia im decyzyjność. W dodatku mają talent organizacyjny i zwykle świetnie odnajdują się w różnych sytuacjach towarzyskich. Lew lubi i umie się bawić. Osoby spod tego znaku bywają też hojne i wielkoduszne, choć wymagają, aby otoczenie uznawało ich autorytet.

Lwy potrafią być świetnymi kompanami, a do tego zazwyczaj doskonale radzą sobie z dziećmi, mimo że wymagają od nich posłuszeństwa. Zresztą, nie tylko od dzieci. Jeśli chcesz zyskać uznanie Lwa, możesz wybrać dla niego np. zestaw podarunkowy Yankee Candle Everyday Gifting. Odpowiedni prezent pokaże, że zależy Ci na nim i że go doceniasz.

Siła osobowości Lwów często graniczy z egoizmem, co może być trudne do zniesienia. Inne słabości Lwów to przede wszystkim próżność, pycha oraz zarozumiałość. Lubią się popisywać, czasami bez umiaru. Jeśli ktoś im schlebia, mogą zlekceważyć nawet największe wady czy braki takiego człowieka, co ostatecznie może się na nich zemścić. Osoby spod znaku Lwa pragną rządzić, dlatego pozycja podwładnego nigdy nie będzie im odpowiadać.

horoskop

Zapachy dla kobiet spod znaku Lwa

Dla kobiet, które lubią być liderkami, świetny będzie zapach Hugo Boss Hugo Woman. Z nim dokonasz wszystkiego, co dziś wydaje Ci się niemożliwe. Co więcej, udowodnisz, że nie dbasz o konwenanse i że w różnych sytuacjach potrafisz znaleźć oryginalne i kreatywne rozwiązania. Jednocześnie perfumy te sprawią, że będziesz emanować zmysłowością, która nie umknie uwadze męskim osobnikom w Twoim otoczeniu, co przecież sprawia Ci przyjemność i dodaje pewności siebie.

Jeśli jednak nie masz potrzeby emanowania swoim indywidualizmem i chciałabyś zaznać czystej prostoty, sięgnij po wodę toaletową Davidoff Cool Water Woman Sea Rose. Jej siłą napędową jest spontaniczność, dzięki której będziesz w stanie jeszcze bardziej cieszyć się ze swoich sukcesów. Podkreśli też Twoją romantyczną stronę, którą czasem chciałabyś bardziej wyeksponować. Zapach ten stanowi również uosobienie otwartości na wszystko co nowoczesne i innowacyjne. Ta woda to po prostu kompleksowa kompozycja zapachowa.

horoskop

Perfumy dla mężczyzn spod znaku Lwa

Każdy Lew powinien nauczyć się dostrzegać piękno życia takim, jakim jest. Pomóc mu w tym może zapach Jil Sander Sun for Men. Dzięki niemu szybko zrozumiesz, że sukces, którego tak pragniesz, nie zawsze tożsamy jest z bogactwem czy ambitną karierą. Znacznie ważniejszy jest styl życia zgodny z Twoją prawdziwą naturą. Esencja tej wody toaletowej jest wyjątkowa, ponieważ zachowuje szacunek do tradycji przy jednoczesnym dążeniu do innowacyjnych rozwiązań.

Silne ego może stanowić przeszkodę do osiągnięcia założonych celów. Dlatego też wypróbuj Calvin Klein Eternity Air for Men. Jak sama nazwa wskazuje, do życia Lwa może wnieść oddech, lekkość i zdolność do szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację. Ułatwi Ci też zrozumienie, że nie o wszystkim musisz decydować i że czasem warto po prostu odpuścić. Ta woda toaletowa będzie doskonałym uzupełnieniem Twojej osobowości, bez względu na okazję czy porę dnia.

Więcej propozycji perfum i kosmetyków dla osób spod znaku Lwa znajdziesz tutaj.

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Osoby spod znaku Ryb są chyba najbardziej opiekuńcze spośród wszystkich znaków zodiaku. To nie przypadek, że Ryby bardzo często pracują w służbach ...

Cały artykuł

Propozycje dla osób spod znaku Lwa

Propozycje dla osób spod znaku Lwa

Lew to piąty znak zodiaku, należący do żywiołu ognia. W naturze lew uważany jest za króla zwierząt, wśród ludzi jest podobnie. Każda osoba urodzona ...

Cały artykuł