Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Koziorożca

notino.pl  |  7. 1. 2019  |  Dodaj komentarz

horoskop

Koziorożce to osoby, na których można polegać. Charakteryzuje je praktyczne podejście do życia, a do tego często zdarza im się przedkładać świat materialny ponad duchowy. Ich życiowe ścieżki bywają bardzo interesujące i najczęściej wiodą do sukcesu, ponieważ są w stanie dłużej na niego poczekać. Potrafią ciężko pracować, by wytrwale, krok po kroku, osiągać założone cele.

Do ich słabszych stron należy nadmierna lękliwość, niezdolność do relaksu i brak umiejętności stworzenia przytulnego domu, bez zbędnych reguł i nakazów. Zwłaszcza w tym mogłaby im pomóc świeca zapachowa Yankee Autumn Glow. Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca powinny też pracować nad tolerancją, empatią i umiejętnością słuchania.

Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, ten znak Zodiaku odpowiada przede wszystkim za stawy i kości. Zaleca się, aby każdy Koziorożec dbał o optymalną podaż wapnia, magnezu oraz kolagenu w diecie. Nie może też zapominać o pielęgnacji zębów, które potrafią sprawiać Koziorożcom problemy. Z tego względu bardzo istotna staje się opieka stomatologiczna, obejmująca również higienę jamy ustnej przy pomocy szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.

Zapachy dla kobiet spod znaku Koziorożca

Dla kobiet spod znaku Koziorożca istotnym jest podkreślanie swojej urody i kobiecości. Dlatego Twojej uwadze nie powinny umknąć perfumy Hugo Boss Boss Ma Vie. Jego aromat pozwoli Ci odkryć w sobie delikatność a bliskich zachwycisz nie tylko swoimi zdolnościami, ale też urzekającą subtelnością, która nie zawsze jest Twoją mocną stroną. Kolejnym zaletą tych perfum jest to, że nadają się do noszenia zarówno w dzień, jak i na specjalne okazje, kiedy zależy Ci na tym, aby dobrze wypaść.

Oderwanie się choć na chwilę od różnych reguł i ograniczeń może Cię jedynie wzbogacić. Przekonasz się, że dzięki temu odkryjesz zupełnie nowe życiowe horyzonty. Przyczynić się do tego mogą doskonałe perfumy Gucci Rush. Ten wyjątkowy zapach z kwiatowo-owocowym akcentem zapewni Ci nieoczekiwaną możliwość przeżycia pasjonujących przygód, na które Koziorożce tak rzadko się decydują. Perfumy nadają się idealnie zarówno na spotkania towarzyskie, jak i wieczorne imprezy.

koziorożec

 

Propozycje perfum dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Koziorożca

Mężczyzna spod znaku Koziorożca wcześniej czy później dociera do miejsca, w którym zna już swoje mocne strony i potrafi je wykorzystywać. Chce przestrzegać sprawdzonych zasad, które są dla niego źródłem sukcesu. Kwintesencją takiego podejścia są perfumy Jil Sander Sander for Men. Pozwalają one spojrzeć na życie w nowoczesny sposób, co dla Koziorożca stanowi nie lada wyzwanie. Perfumy nadają się zarówno na dzień, jak i na specjalne okazje.

Korzystanie z uroków życia bez planu jest dla większości Koziorożców są nie do pomyślenia. Szkoda, że nie robią tego częściej, stawiając raczej na styl życia pełen codziennych obowiązków. Choć każdy Koziorożec doskonale sobie z tym radzi, perfumy Hugo Boss Boss Orange Man zapewnią mu większą spontaniczność. Dzięki temu zapachowi staniesz się człowiekiem pełnym energii, który chce żyć tu i teraz, bez żadnych ograniczeń. 

koziorożec

Pozostałe propozycje perfum i kosmetyków dla osób spod znaku Koziorożca znajdziesz tutaj.

 

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Byka

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Byka

Byki to drugi z kolei znak Zodiaku. Przynależąc do żywiołu Ziemi, praktycznie podchodzą do życia i zwykle dobrze sobie radzą w sprawach finansowych ...

Cały artykuł

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Osoby spod znaku Ryb są chyba najbardziej opiekuńcze spośród wszystkich znaków zodiaku. To nie przypadek, że Ryby bardzo często pracują w służbach ...

Cały artykuł