Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Byka

notino.pl  |  9. 5. 2019  |  Dodaj komentarz

horoskop

Byki to drugi z kolei znak Zodiaku. Przynależąc do żywiołu Ziemi, praktycznie podchodzą do życia i zwykle dobrze sobie radzą w sprawach finansowych. Świetnie czują się pracując w ogrodzie czy uprawiając rośliny - zwłaszcza jeśli te ostatnie można jakoś spożytkować. Kobiety Byki często są specjalistkami od majsterkowania, i to na tyle, że potrafią zawstydzić mężczyzn spod innych znaków Zodiaku. Ponieważ kobiety i mężczyźni urodzeni pod znakiem Byka nie obawiają się pracy fizycznej, nie powinni zapominać o stosowaniu wysokiej jakości dezodorantów i antyperspirantów.

Byki mają świetny gust i poczucie stylu, zwłaszcza jeśli chodzi o rzeczy, które są piękne i praktyczne zarazem. Dlatego lubią otaczać się ładnymi przedmiotami, takimi jak ceramiczna lampa aromatycznaYankee Candle Petal Bowl. Jej wygląd i wspaniały aromat wpłyną pozytywnie na domową atmosferę, co jest niezwykle istotne dla każdego Byka. Ten znak Zodiaku wie, jak korzystać z życia, co przejawia się też w miłości do dobrego jedzenia.

Z hedonistycznym podejściem do życia wiąże się też okazjonalne lenistwo, z którym Byk czasem musi powalczyć. Inną częstą wadą Byków jest nadmierne przywiązanie do własności i wynikające z niej skąpstwo. Znak ten powinien też wystrzegać się charakterystycznego uporu, który uniemożliwia szybką reakcję na zmieniające się okoliczności i utrudnia znalezienie wyjścia z sytuacji konfliktowych.

Perfumy dla kobiet spod znaku Byka

Zapach przypominający ogród w pełnym rozkwicie to wyjątkowe perfumy Armani Emporio Diamonds Rose. Ich energia oddaje dokładnie to, czym emanują kobiety urodzone w znaku Byka. Hedonizm, dobre samopoczucie, harmonia i odrobina romantycznych marzeń, które pozwalają oderwać się od przyziemnej rzeczywistości. Charakter perfum podkreśla też flakon, który nadaje całości odpowiednią aurę. Zapach idealny zarówno na specjalną okazję, jak i na co dzień.

Byki bywają uciążliwe, ponieważ z trudem się przystosowują i chodzą na kompromisy. Powinny zatem dbać o to, by dostarczać sobie choć odrobiny luzu i swobody, na przykład w świeżych, powietrznych perfumach Calvin Klein Eternity Air. Wnoszą one do życia więcej otwartości i nowoczesne podejście, zwiększając jednocześnie przyjemność z codziennych, radosnych chwil, które przynosi życie. To kompozycja, której trudno się oprzeć. Zapach można stosować codziennie, ale najlepiej sprawdzi się w cieplejszych dniach.

znaki zodiaku

Perfumy dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Byka

Nie tylko dla leniwców, ale i dla nadmiernie aktywnych Byków, których dopada wyczerpanie, idealna będzie woda toaletowa Burberry Brit Rhythm for Him. Jej aromat oferuje niezbędną dawkę energii i entuzjazmu, która wesprze Cię w każdej aktywności. Zapach dodaje też pewności siebie i asertywności. Jest idealny do noszenia na co dzień i nigdy Cię nie zawiedzie.

Prawdziwy Byk to mężczyzna o silnej charyzmie, którego nie jest w stanie powstrzymać żadna przeszkoda. Nie zapomina jednak, że za rozwojem ciała musi iść też rozwój duchowy. Dla takiego mężczyzny stworzono wodę toaletową Davidoff Zino. Jej zapach wesprze Twoją emocjonalną stronę osobowości, abyś mógł zaimponować otoczeniu swoją zmysłowością i pewnością siebie. Woda toaletowa sprawdzi się świetnie zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Więcej propozycji perfum i kosmetyków dla osób spod znaku Byka znajdziesz tutaj.

znaki zodiaku

 

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Ryb

Osoby spod znaku Ryb są chyba najbardziej opiekuńcze spośród wszystkich znaków zodiaku. To nie przypadek, że Ryby bardzo często pracują w służbach ...

Cały artykuł

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Wodnika

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Wodnika

Wodniki są bez wątpienia najbardziej niezależne spośród wszystkich znaków Zodiaku. Nie lubią ograniczeń i starają się odróżnić od innych. Potrzeba ...

Cały artykuł