Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Bliźniąt

notino.pl  |  4. 6. 2019  |  Dodaj komentarz

horoskop

Bliźnięta to trzeci znak Zodiaku, pozostający pod wpływem żywiołu powietrza. Żywioł ten dodaje im przyjacielskiego usposobienia i biegłych zdolności komunikacyjnych. Potrafią szybko i odpowiednio reagować w każdej sytuacji oraz dostosowywać się do zmiennych warunków. Ich ciekawość i wszechstronność zainteresowań sprawiają, że mają szeroką perspektywę, nawet jeśli nie zagłębiają się w poszczególne kwestie zbyt głęboko. Zazwyczaj to błyskotliwe i inteligentne osoby, pożądane w towarzystwie i rozrywkowe. W życiu poszukują nieustannie nowych i interesujących wyzwań. Charakterystyczne dla osób spod tego znaku są ruch i zmiana, co koresponduje ze specyfiką żywiołu powietrza.

Bliźnięta mogą niekiedy przejawiać pewną nerwowość i zmienność. Dlatego też, choćby od czasu do czasu, powinny znaleźć czas dla siebie, aby się zrelaksować i nabrać dystansu. W tym celu pomocne mogą okazać się świece zapachowe, oferowane w zestawach podarunkowych Yankee Candle Everyday Gifting. Pomogą one stworzyć atmosferę wypełnioną spokojem, w której łatwiej będzie medytować i zebrać rozproszone myśli.

Osoby urodzone w znaku Bliźniąt powinny pracować nad stabilnością, cierpliwością i wytrwałością. Istotne jest również, aby rozwijały w sobie umiejętność radzenia sobie z codziennymi, prozaicznymi obowiązkami. Ich słabością jest również brak punktualności, co wiąże się ze zdolnościami organizacyjnymi. Warto też pamiętać, że dzięki swoim niezwykłym talentom narracyjnym mogą one łatwo nadinterpretowywać czy wręcz przeinaczać fakty.

horoskop

Zapach dla kobiet spod znaku Bliźniąt

Lekkość i prostotę znajdziesz w perfumach Jil Sander Simply. Ten zapach spodoba się każdej kobiecie urodzonej w żywiole powietrza. Kompozycję cechuje trwałość i uniwersalność, dzięki którym jest idealna zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Perfumy dodają elegancji, co dla towarzyskich Bliźniaków jest niezwykle ważne. Flakon w złotej i czarnej stylistyce dotrzymuje kroku nowoczesnym trendom.

Bliźnięta może również zainteresować nowość, którą są perfumy Davidoff Run Wild. Główną zaletą tej kompozycji jest jej pociągający charakter, który powoduje, że nosicielka tych perfum nie będzie się mogła opędzić od zalotników. Jednocześnie mówimy tu o niezwykle luksusowym aromacie, w którym dominują kwiatowe nuty. Dodaje on osobom spod tego znaku, postrzeganym raczej jako rozważne niż romantyczne, większą skłonność do empatii oraz otwartość na porywy serca. Perfumy nadają się do noszenia na każdą okazję.

horoskop

Perfumy dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Bliźniąt

Niewymuszone i swobodne zachowanie to cecha charakterystyczna dla każdej osoby urodzonej w znaku Bliźniąt. Dokładnie takie są perfumy Lacoste Red. Dzięki ich zapachowi nie będziesz się zamartwiać różnymi problemami i złożonymi życiowymi sytuacjami, ale wzmocnisz swoją zdolność do radzenia sobie z przeciwnościami losu i odniesiesz sukces. Kompozycja nie zawiedzie Cię w ciągu dnia, ale zda egzamin również podczas specjalnych okazji. Flakon zdobiony jest dynamicznym przejściem kolorystycznym, a ponadto praktyczny, ponieważ ryzyko wyślizgnięcia się z dłoni jest zredukowane do minimum.

Aby pozostawać w ruchu i dotrzymywać kroku nowym sytuacjom, sięgnij po dużą dawkę świeżości i energii, które znajdziesz w perfumach Roberto Cavalli Uomo Silver Essence. To zapach o eleganckim i ponadczasowym charakterze, stanowi więc idealny wybór na różne okazje towarzyskie. Ponadto możesz stosować go przez cały rok. Zachwyca również flakon, który jest przykładem typowego włoskiego stylu i estetyki.

Więcej propozycji perfum i kosmetyków dla osób spod znaku Bliźniąt znajdziesz tutaj.

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Notino Loves Poland Roadshow. Widzimy się wkrótce!

Notino Loves Poland Roadshow. Widzimy się wkrótce!

Notino Loves Poland Roadshow. Widzimy się wkrótce!   Jesteś gotowy? Poinformuj nas, kogo zobaczymy w jakim mieście. Czeka na Ciebie bogaty ...

Cały artykuł

I stało się Notino!

I stało się Notino!

W części przedpołudniowej, w której uczestniczyło 45 dziennikarzy, w formie quizu przedstawiliśmy markę Notino i naszą niezwykle bogatą ofertę ...

Cały artykuł