Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Barana

notino.pl  |  28. 3. 2019  |  Dodaj komentarz

horoskop

Znak Barana jest pierwszym znakiem zodiaku, co przekłada się na jego ciągłe dążenie do wybicia się i osiągania sukcesów. Ognista natura Baranów dodaje im entuzjazmu, ogromnej energii i dynamiczności. Nie dziwi więc, że uprawianie sportu czy inne formy aktywności fizycznej są tak częste w tej grupie. Przy wysiłku fizycznym, niekiedy w niesprzyjających warunkach pogodowych, niezbędna staje się odpowiednia pielęgnacja skóry. Dlatego też warto zastosować kosmetyki tonizujące i łagodzące.

Barany często są cholerykami, dlatego niezwykle istotne jest, aby nauczyły się kontrować swoje reakcje. Mile widziane są wszelkie techniki, które im to umożliwią. Pomocne mogą się okazać różne zioła, na przykład waleriana, tymianek czy melisa. Świetnie sprawdzi się też lawenda, której zapach możesz teraz poczuć w całym mieszkaniu dzięki świecy zapachowej Yankee Candle Lavender. Najlepszym kolorem dla Barana jest energetyczna czerwień, ale dla uspokojenia emocji bardziej korzystny będzie błękit.

Każdy Baran powinien pracować nad tym, by zwiększyć pokłady swojej cierpliwości i determinacji. Dla tego znaku szczególnie prawdziwe okazuje się przysłowie „głową muru nie przebijesz“. Barany mogą je rozumieć dosłownie, gdyż astrologicznie głowa i mózg są u nich najbardziej wrażliwe i narażone na choroby czy urazy. Na specjalną pielęgnację zasługują też ich oczy.

Perfumy dla kobiet spod znaku Barana

Kobiety urodzone pod znakiem Barana są odważne i nie obawiają się niczego. Dlatego też perfumy Hugo Boss Boss Woman są dla nich wprost stworzone. Dodają pewności siebie, poczucia niezależności oraz determinacji. Podkreślają również kobiecą naturę, sprawiając że kobieta Baran staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i uwodzicielska. Perfumy nadają się do noszenia na co dzień, ale spełnią swoje zadanie również podczas specjalnych okazji.

Inny zapach, wprost szyty na miarę Barana, to perfumy Calvin Klein Obsession. Ich energia doda Ci niekończącej się dawki entuzjazmu i pasji, które przejawiają się we wszystkich dziedzinach życia. Warto zaznaczyć, że zapach najlepiej uwolni swój magnetyczny czar w godzinach wieczornych i nocnych. Oczywiście, nie zawiedzie się też w ciągu dnia. Perfumy wzbogacą nawet te spośród codziennych czynności, które nie są już tak pasjonujące jak niegdyś.

horoskopPerfumy dla mężczyzn urodzonych pod znakiem Barana

U wszystkich miłośników sportu spod znaku Barana idealnie sprawdzą się perfumy Lacoste Essential. Dzięki nim pozostaniesz elegancki w każdych warunkach. Dodatkowo zapach doda Ci energii i witalności, nawet po najbardziej wyczerpującym treningu. Zapach ten symbolizuje wolność, która jest dla Baranów nieodłącznym elementem szczęścia. Te perfumy to świetny wybór na każdą okazję.

Mężczyźni spod znaku Barana to często podróżnicy i osoby kochające przygody. Dlatego też nie powinni przeoczyć perfum Davidoff Adventure. Ich zapach dodaje determinacji i wytrwałości, kiedy więc podejmiesz decyzję, nic Cię nie powstrzyma. Esencja perfum dodatkowo wzmocni Twoją charyzmę, dzięki czemu będziesz wprost skazany na sukces. Ich niewątpliwą zaletą jest też fakt, że nadają się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Inne propozycje perfum dla osób spod znaku Barana znajdziesz tutaj.

 horoskop

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Bliźniąt

Beauty horoskop: Kosmetyki i perfumy dla osób spod znaku Bliźniąt

Bliźnięta to trzeci znak Zodiaku, pozostający pod wpływem żywiołu powietrza. Żywioł ten dodaje im przyjacielskiego usposobienia i biegłych zdolności ...

Cały artykuł

Wybraliśmy najpiękniejsze prezenty na Dzień Kobiet

Wybraliśmy najpiękniejsze prezenty na Dzień Kobiet

Niejeden z panów w marcu łamie sobie głowę nad tym, co kupić na Dzień Kobiet. Dlatego my też zadaliśmy sobie pytanie, jaki będzie idealny prezent dla ...

Cały artykuł