TOP 5 fryzur ślubnych na rok 2018

notino.pl  |  11. 4. 2018  |  Dodaj komentarz

fryzury ślubne

Wciąż modne są śluby na łące, w wiejskim gospodarstwie, w lesie... Do takich uroczystości idealnie pasują fryzury boho, które wraz z upięciami rodem z lat 30-tych stanowią aktualnie najgorętszy trend… Korzyści? Aby się modnie uczesać, nie potrzebujesz fryzjera. Możesz to zrobić sama (lub z pomocą przyjaciółki).

Rozpuszczone włosy

Fryzurę ślubną mogą tworzyć po prostu rozpuszczone włosy. Wystarczy zadbać o ich zdrowy wygląd (o co postara się spray przygotowujący do stylizacji firmy Schwarzkopf), dobrze jest rozczesać je szczotką, na przykład marki Olivia Garden (jonizuje) lub Ikoo (z naturalnej żywicy i kauczuku). Potem już tylko modelowanie.

Olejek przyspieszający suszenie skróci czas użycia suszarki! Na koniec zastosuj krem do utrwalania loków i udekoruj włosy wiankiem z kwiatów. Jeżeli masz proste włosy i chcesz je trochę pofalować, użyj lokówki i sprayu do stylizacji termicznej Tecni Art. Fryzura ślubna z wiankiem sprawdzi się także na prostych włosach.

rozpuszczone włosy

 Kłos

Jeżeli masz długie włosy, do ślubu sprawdzi się idealnie warkocz typu kłos. Styl boho pozwala nie przykładać zbytniej wagi do precyzji uczesania panny młodej. Warkocz można więc zapleść asymetrycznie lub tylko w dolnej części. Na początek uczesz włosy i nałóż trochę lakieru. Przy cieńszych włosach można zastosować krem przeciw puszeniu się firmy Redken lub wygładzający krem do stylizacji marki Tigi. Pokochają go zwłaszcza kobiety o ciemnych i rudych włosach. Podziel włosy na pół, możesz sobie pomóc klamrami do włosów również firmy Tigi. Weź pasemko z prawej strony, przełóż go przez prawą połowę włosów górą, a przez lewą dołem, zawijając ósemkę. Następnie zrób to samo z drugiej strony, ale w odwrotnym kierunku. Kiedy warkocz będzie gotowy, możesz wyjąć kilka pasemek wokół twarzy. Podczas zaplatania możesz wpleść w warkocz kwiatowe ozdoby.

kłos

Wysoki kok

To świetna fryzura ślubna dla półdługich włosów. Na początek rozetrzyj w palcach wosk utrwalający i przeczesz włosy. Następnie weź proste spinki i spinaj pasemka z tyłu głowy. Im bardziej kok będzie nieregularny, tym lepiej wpisze się w trend boho. Aby fryzura wytrzymała przez cały dzień, utrwal ją np. sprayem do końcowej stylizacji włosów Caviar Style.

wysoki kok

 

Niski kok

Kok zapleciony w dolnej części nadaje się do włosów o średniej długości i długich. Chodzi tylko o to, aby zwiększyć ich objętość. Pomóc może w tym nakręcenie włosów na większe wałki, na przykład samoprzylepne wałki Chromwell. Po zdjęciu wałków wystarczy przeczesać włosy palcami i zapleść. Często robi się tzw. chałkę, która wygląda trochę jak kok, ale jest luźniejsza. Zwykłe spinki i porcja lakieru pomogą Ci utrzymać ślubny kok przez cały dzień. A do tego kwiat!

niski kok

 

Glamour lat 30-tych

Fryzury dla panny młodej z krótkimi włosami inspirowane są lookiem lat 30-tych. Można ułożyć fale lub pofalować krótkie włosy na wałkach. Potrzebna jest do tego tylko odrobina żelu. Można też użyć mocnego lakieru, na przykład Vavoom firmy Matrix i udekorować całość ozdobną opaską. W takiej fryzurze będziesz wyglądać zjawiskowo. A przecież właśnie o to chodzi w tym uroczystym dniu…

krótkie włosy

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Tutorial: Prosta fryzura na imprezę roku 2020

Tutorial: Prosta fryzura na imprezę roku 2020

Influencerka Míša zaprezentowała dla nas piękną, a przede wszystkim prostą fryzurę, odpowiednią na każdą większą okazję. Jeśli masz długie włosy, jej ...

Cały artykuł

Doskonała poranna stylizacja włosów.

Doskonała poranna stylizacja  włosów.

W dzisiejszej erze pośpiechu i ogromnej ilości obowiązków, które każda kobieta musi spełniać, bardzo trudne jest utrzymanie pięknej fryzury w ciągu ...

Cały artykuł