Najlepsze farby do włosów na tegoroczną jesień!

notino.pl  |  27. 9. 2018  |  Dodaj komentarz

trendy

Dobrą wiadomością jest to, że każdy może sobie na nie pozwolić. Są wśród nich jesienne farby do włosów dla blondynek, brunetek i szatynek! A nowe color trendy dbają też o to,aby zregenerować włosy po męczącym lecie i dać im odpocząć po eksperymentach z koloryzacją!

Blond? Cream blond!

Cream blond lub też kremowy blond balansuje na pograniczu ciepłych i zimnych odcieni. Pasuje zarówno do cery opalonej, jak i bladej, charakterystycznej dla niektórych blondynek. Nosi go na przykład Reese Whiterspoon, ale gdyby Ci się nie spodobała, może zainspiruje Cię Lucy Liu, która już na początku lata zaszokowała odcieniem caramel blond.

Gdzie znaleźć takie trendy farby do włosów? Świetną paletę odcieni blond maSchwarzkopf Professional Igora Royal. Farby te odznaczają się również składem, w którym znajdziesz wyciągi z drzewa Moringa Oleifera, które chronią włosy i wzmacniają je już podczas farbowania.

Zabawny bronde

Bronde powstał z połączenia słów blonde i brown, stanowi więc kombinację jasnych i brązowych tonów. W bronde zakochała się między innymi Jessica Alba i jest to boskie odkrycie. Jeżeli jesteś blondynką, dodaj trochę ciemniejszych odcieni, jeżeli brunetką, możesz zrobić pasemka, wrócić do koloryzacji ombre lub wypróbować tzw. balejaż.

 

W każdym przypadku, bronde jest raczej byle jakie, wolne, nie wychodzi od samych korzonków. A odrosty są również IN (chwali się nimi Cara Delevingne!). Także w tym przypadku używaj dobrej farby do włosów. Na przykład L’Oréal Professionnel Majirel zapewnia łatwe nakładanie, wysoki połysk i dobre krycie.

farby

Flanelowy brąz

Na brunetki czeka szeroka paleta ciepłych i ziemistych odcieni brązu (uwielbia je też Scarlett Johansson!) oraz paleta czerwonych, rdzawych i miedzianych barw. Po prostu kolorów spadających liści, które w tym roku mają kryptonim „flannel hair“ – ponieważ typowe odcienie flaneli (flanelowych koszul) są dokładnie takie! Uzyskasz je łatwo z L’Oréal Professionnel Inoa ODS2, które gwarantują długotrwały kolor i blask.

Królowe nocy

Brunetki mogą iść w tym roku na całość i wypróbować tzw. raven black. Pasuje na przykład Jennifer Hudson, a żeby i na Twojej głowie wyglądał idealnie, wybierz raczej gładką fryzurę, która pozwala podkreślić kruczoczarny blask. Pomoga Ci w tym farby do włosów Wella Professionals Koleston Perfect Deep Browns, które odznaczają się tym, że są w stanie zwiększyć połysk farbowanych włosów nawet o 65 % w porównaniu z naturalnym kolorem!!!

Chwilowe zmiany

Oczywiście, nowe trendy kolory 2018 możesz wypróbować również w formie tzw. semi- i demi-permamentnych farb, które zmywają się z czasem. L’ORÉAL PROFESSIONNEL Dia Richesse są bez amoniaku, pomimo to przykryją także siwiznę. W dodatku sprawiają, że włosy są idealnie aksamitne!

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Idealnie promienny, festiwalowy look

Idealnie promienny, festiwalowy look

Lato jak zawsze tętni zabawą i festiwalami. Oprócz świetnej muzyki i niezapomnianych wrażeń, letnie imprezy są znakomitą okazją, by podkreślić swoją ...

Cały artykuł

Makijaż gwiazd Met Gala New York

Makijaż gwiazd Met Gala New York

Poniedziałek 6 maja 2019 roku był dniem wielkich wydarzeń. W Wielkiej Brytanii urodził się Archie, nowy członek rodziny królewskiej, a w Nowym Jorku ...

Cały artykuł