FOREO UFO: rewolucja technologiczna w nakładaniu maseczek

notino.pl  |  28. 3. 2018  |  Dodaj komentarz

FOREO UFO

UFO = Ur Future Obsession. To wyraziste przesłanie. UFO ma szansę stać się „Twoją przyszłą obsesją“. Obsesją na punkcie nowatorskiego UFO, Twojej urody oraz ekspresowego i skutecznego nakładania maseczek dzięki technologii, którą szwedzka firma FOREO przedstawiła w styczniu w Las Vegas. Ta inteligentna maseczka właśnie wchodzi na rynek. Warto dowiedzieć o niej czegoś więcej.

Podczas prac nad UFO, firma FOREO opierała się na prostych założeniach: kobiety tracą mnóstwo czasu na stosowanie maseczek do twarzy. Rekordzistkami są tu Azjatki, które trzymają maseczki na twarzy w sumie aż przez 5 dni w roku! Dodatkowo maski do użytku domowego rzadko zapewniają profesjonalną pielęgnację. Firma FOREO postanowiła to zmienić, tworząc UFO. Futurystyczny, stylowy, inteligentny i elegancki produkt, który zapewnia pielęgnację w 90 sekund! Wszystko to dzięki technologii, aplikacji na telefon i wspaniałym koreańskim maseczkom, używanym w UFO. O co właściwie chodzi?

Pierwszy kontakt wymaga czasu

Przyznaję, rozpakowywałam FOREO UFO z dystansem. To mała, okrągła rzecz, mieszcząca się w dłoni. Naprawdę robi wrażenie. Wśród miłośników kosmetyków mówiło się o niej od dawna, przedsprzedaż nabierała tempa pomimo stosunkowo wysokiej ceny i w końcu miałam to cudo w rękach! Podłączyłam ładowanie przez USB, weszłam na support, wprowadziłam unikalny kod aktywacyjny i dałam się wciągnąć w nowy wymiar urody. UFO obsługuje się bowiem przy pomocy intuicyjnej aplikacji, a pielęgnacja staje się zabawą!

foreo ufo

Ty wybierasz

UFO oferuje na razie dwie maseczki. Make My Day wypełniony jest kwasem hialuronowym i wyciągami z czerwonych alg. Call It a Night - oliwą z oliwek i żeń-szeniem. Będą jednak kolejne, które rozszerzą ofertę zabiegów pielęgnacyjnych. Już pierwsze dwie zapewniają jednak imponujące efekty. Aplikacja pozwala wybrać, którą z technologii zastosujemy. UFO na zmianę rozgrzewa i ochładza pory skórne, dodając pulsację Z-Sonic, która pomaga przenieść z maseczki do cery maksymalną ilość substancji aktywnych. Do tego dochodzi terapia czerwonym, zielonym i niebieskim światłem LED – to także wpływa na efekt działania maseczki. Aplikacja umożliwia sterowanie rozgrzewaniem, ochładzaniem, natężeniem światła LED i pulsacji. Dzięki temu przy każdym użyciu można dać skórze coś innego. Dlatego uważam, że pierwszy kontakt wymaga czasu. Ale potem działanie jest błyskawiczne.

foreo ufo

UFO w praktyce

Po naładowaniu UFO, wystarczy zaaplikować płat z maseczką. W tym celu unieś plastikowy pierścień, rozłóż płat, zablokuj go pierścieniem i włącz UFO jednym kliknięciem. Najbardziej spodobały mi się ustawienia termoterapii. Jak tylko UFO będzie gotowe, poczujesz, jak z małej powierzchni promieniuje ciepło, do którego po chwili dołącza pulsacja. Całość lekko wibruje, wspaniale ogrzewając twarz… Kiedy kończy się ogrzewanie, zaczyna się terapia światłem, a końcową fazą jest pulsacja. Wszystkie etapy trwają po 30 sekund. GOTOWE. To naprawdę najszybsza maseczka na twarz ever! Po zakończeniu bez obaw wypłucz UFO i odłóż je do kolejnego użycia. Zabawa i technologia w jednym! Produkt jest nieziemski i raz na zawsze zmienia świat maseczek. Witaj w pięknej przyszłości!

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Saffee Acne Skin – wsparcie w walce z maskne

Saffee Acne Skin – wsparcie w walce z maskne

Wraz z pojawieniem się obowiązkowego noszenia maseczek ochronnych pojawiło się nowe zjawisko – maskne. Może słyszysz o tym pierwszy raz, choć ...

Cały artykuł

Wielki przewodnik po peelingach do skóry twarzy: po który warto sięgnąć?

Wielki przewodnik po peelingach do skóry twarzy: po który warto sięgnąć?

Każda kobieta chciałaby mieć cerę gładką jak aksamit. Na jej stan mają jednak wpływ zarówno hormony, jak i stopniowe starzenie się skóry, dlatego ...

Cały artykuł