Bądź tym, kim chcesz!

notino.pl  |  17. 2. 2021  |  Dodaj komentarz

zapach dla mężczyzn

Hugo Boss przedstawia BOSS Bottled – zapach inspirujący mężczyzn do podążania własną ścieżką.

Świat oferuje dziś wiele możliwości spełnienia i każdy mężczyzna może być, kim tylko zechce. Odważnie wpływając na nieznane wody kampanii Man of Today, której twarzą jest ambasador zapachu Chris Hemsworth, szlachetna woda perfumowana BOSS Bottled uosabia potrzeby i pragnienia współczesnego mężczyzny. Wśród nich króluje jedna – potrzeba podążania własną ścieżką.

Pikantna, drzewna kompozycja uraczy Cię intensywnością niespotykaną dotąd w ciepłym i tętniącym życiem zapachu BOSS Bottled. Zawdzięcza ją zestawowi ekskluzywnych naturalnych składników, po które sięgnęła mistrzyni perfumerii Honorine Blanc. Tę ucztę dla zmysłów otwiera eksplozja jabłka i bergamotki kontrastująca z esencją pieprzu. W pikantnym sercu mieszają się zniewalające olejki: kasztanowy, kardamonowy i cynamonowy, prowadzące Cię prosto do bazowych nut ciemnej wetywerii i piżma, które pozostawiają na skórze dymno-skórzany zapach.

    Boss Bottled BlogPostPicture

Ikoniczny flakon BOSS Bottled dodatkowo podkreśla niepowtarzalność zapachu. Skrywa w sobie płyn o szarym kolorze, z ciepłymi tonami kasztanów, które przywodzą na myśl mocne, męskie tony wody perfumowanej. Zatyczka ze szczotkowanego złota dodaje wyrafinowania.

Woda perfumowana BOSS Bottled to uderzenie świeżych, intensywnych i pełnych energii tonów, które ożywiają i inspirują dynamicznego współczesnego mężczyznę, idealnie dopasowując się do jego wrodzonej ambicji i chęci działania. Doskonale oddaje niektóre z jego głównych aspiracji: odnalezienie swojego wewnętrznego głosu, bycie panem swojego losu i stawianie własnych warunków w dążeniu do sukcesu.

BOSS BOTTLED: Twoja własna ścieżka

Nowa woda perfumowana BOSS Bottled zawdzięcza swój męski, intensywny i pełen świeżości zapach kompozycji aromatycznego jabłka i cynamonu z bazą drzewa oliwnego i sandałowego.

  1. Ideał męskiego magnetyzmu.
  2. Zapach, który dodaje pewności siebie w dążeniu do sukcesu.
  3. Kwintesencja zapachu opracowana przez ekspertów.

  Boss Bottled BlogPostPicture

 

Powiązane produkty

Komentarze

0 komentarzy

Skomentuj artykuł
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania komentarza przez Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​
Imię: Twój e-mail (nie będzie wyświetlony):
Komentarz:

Podobne artykuły

Wybraliśmy najpiękniejsze prezenty na Dzień Kobiet

Wybraliśmy najpiękniejsze prezenty na Dzień Kobiet

Niejeden z panów w marcu łamie sobie głowę nad tym, co kupić na Dzień Kobiet. Dlatego my też zadaliśmy sobie pytanie, jaki będzie idealny prezent dla ...

Cały artykuł

HUGO MAN: Idziesz swoją własną drogą

HUGO MAN: Idziesz swoją własną drogą

Marka Hugo powraca do korzeni i wkracza w nową erę wraz z jednym ze swoich klasycznych męskich zapachów. Na początku roku marka prezentuje projekt ...

Cały artykuł