jarni liceni

Wiosenny makijaż

notino.pl  |  11. 3. 2014

Podczas, gdy w zimie królował szaro-beżowy makijaż, odcienie kawy oraz metaliczne cienie do powiek, wiosenny makijaż będzie pod znakiem świeżości, prostoty oraz koloru. Jakie konkretne trendy zawładną tegoroczną wiosną?

Cały artykuł

intimni hyg

Odpowiednia higiena intymna jest niezwykle ważna

notino.pl  |  20. 2. 2014

Okolice intymne każdej kobiety wymagają innej pielęgnacji niż pozostałe części ciała. Wynika to przede wszystkim z faktu, że miejsca intymne mają specyficzną florę bakteryjną o kwaśnym pH, która stanowi barierę ochronną błony śluzowej. Jeśli jej równowaga zostaje naruszona, może dojść do zapalenia pochwy, infekcji lub innych problemów ginekologicznych, których objawami są pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie czy nieprzyjemnie pachnące upławy.

Cały artykuł

parfemy-na-miru

Perfumy dopasowane do charakteru kobiety

notino.pl  |  7. 2. 2014

Każda kobieta ma inny charakter i temperament. To bardzo ważne przy wyborze odpowiednich perfum. Do miłośniczki sportu pasują orzeźwiające zapachy, a elegancką damę lepiej dopełni aromat kwiatów, podkreślając jej wdzięk i urok. A które perfumy najbardziej pasują do Ciebie? Zainspiruj się poniższym artykułem i ofertą interesujących zapachów, dopasowanych do poszczególnych charakterów oraz stylów kobiety.

Cały artykuł

pod baze

Baza pod podkład - sposób na długotrwały makijaż

notino.pl  |  28. 1. 2014

Marzysz o długotrwałym makijażu, który zapewni Ci poczucie komfortu oraz piękna w ciągu całego dnia, a nie tylko przez kilka godzin? Jesteś zmęczona nieustannym jego poprawianiem kilka razy dziennie? Mamy sposób na rozwiązanie tego problemu. Specjalne bazy pod podkład sprawią, że Twój makijaż będzie świetnie się trzymał i pozostanie w doskonałym stanie aż do wieczora. Dzięki bazie pod podkład Twój wygląd znacznie poprawi się, a wszystkie drobne ...

Cały artykuł

zima plet

Pielęgnacja skóry w zimie

notino.pl  |  16. 1. 2014

W zimowe, mroźne dni Twoja skóra potrzebuje ochrony, odżywienia i nawilżenia. W tym okresie bowiem skóra jest narażona na niekorzystne czynniki zewnętrzne, jak niskie temperatury i zimny wiatr, które nieprzyjemnie wysuszają skórę. Skóra twarzy zaczyna mieć skłonności do zaczerwień, swędzenia i łuszczenia się. Przy takiej pogodzie dochodzi także do zpowolnienia metabolizmu w skórze. Podczas nagłej zmiany temperatury, np. kiedy przychodzimy prosto ...

Cały artykuł

1 83 85 87 94